Eski AA müdüründen AKP'ye: Öyle haysiyetsizlikler yapıldı ki...

Gündem 24 Haziran 2019 21:11
Videoyu Aç Eski AA müdüründen AKP'ye: Öyle haysiyetsizlikler yapıldı ki...
A
a

Eski AA müdürü Kemal Öztürk’ten AKP’li isimlere zehir zemberek sözler: Öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki…

Ekrem İmamoğlu’nu ezici bir farkla İstanbul seçimlerini kazanmış olması AK Parti’ye destek veren yazarların büyük tepkisine yol açtı. AK Parti’nin izlediği politika eleştirilirken sosyal medyada yorumlar yağdı ve yağmaya devam ediyor. Seçime yönelik en sert yorumlardan birini Kemal Öztürk yaptı.

Öztürk Twitter’da attığı mesajda AK Parti’ye tepki göstererek ”Kişisel küçük çıkarları için herşeyi mübah görüp, öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki”diyerek şu twitleri attı:

Öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki…

Öztürk “Kişisel küçük çıkarları için herşeyi mübah görüp, öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki, koskoca bir camianın dinine, davasına, inancına, ilkelerine leke sürdüler, zarar verdiler. Asıl öfke duymamız gereken şey budur. İstanbul’u kaybetmek bunun yanında küçük kalır” dedi

İstifa çağrısında bulundu

Kemal Öztürk, ikinci bir tweet’te de, AK Parti içinden ismini vermediği bazı kişilere istifa çağrısı yaptı. Öztürk, “Kendi iradesiyle #istifa etmek, haysiyetli bir davranıştır. Talimatla istifa edince bu haysiyetli davranma fırsatı da elinizden kaçar” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR