Fatih Portakal: Yarın beni de alabilirler...

Gündem 10 Aralık 2018 20:34
Videoyu Aç Fatih Portakal: Yarın beni de alabilirler...
A
a

Fatih Portakal’dan Sözcü iddianamesi yorumu: Yok artık! Yarın beni de alabilirler...

Fatih Portakal, Fox TV yayınında Sözcü yazarları Emin Çölaşan, Necati Doğru ve çalışanları hakkında hazırlanan iddianame ile ilgili,  “Yok artık dediğimiz olay Emin Çölaşan yılların gazetecisidir. Necati Doğru yılların gazetecisidir… Egenekonla başlayan Balyozla devam eden o kumpas davalarına nasıl tavır aldıklarını bilirsiniz… Sayın savcı üye olmamakla diye bir tabir kullanıp FETÖ suçlaması yöneltiyor” ifadesini kullandı.

“YARIN BENİ DE ALIRLAR SİZİ DE ALIRLAR”

Portakal, savcının iddianamesinden, “Şekil olarak FETÖ’ye karşı olmak, ağır şekilde eleştirmek, örgütle davalı ya da davacı olmanın hatta açıkça hakaret etmenin başlı başına FETÖ’yü desteklememek ya da esasta FETÖ’cü olmamak sonucunu doğurmayacağı” bölümünü hatırlatarak, “Bu sözü bu cümleyi kurduktan sonra yarın beni de alırlar sizi de alırlar herkesi alabilirler. Ama geçmişte manşet atanlar kitap yazanlar onlara dokunulmaz. Bu ülkede Genelkurmay Başkanı bile gözaltına alınmıştı…” dedi.

1000
icon
Gazi Ergün 10 Aralık 2018 22:55

Methiyeler düzenler ve boy boy haber yapanların Fetö cü sayılmadığı ülkemde sözcü den Fetö cüyü tüm ülke bir araya getirse çıkaramaz.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ