Fatih Portakal'ın CHP'ye sözleri olay oldu

Gündem 16 Ağustos 2020 15:36
Videoyu Aç Fatih Portakal'ın CHP'ye sözleri olay oldu
A
a

FOX'ta ana haber sunucusu Fatih Portakal, CHP'li Muharrem İnce'nin son girişimlerine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

CHP’den dışlanan Muharrem İnce, geçtiğimiz günlerde partisine ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilişkin sert eleştirilerde bulundu.

4 Eylül 2020’de ‘Bin günde memleket hareketi’ ile yeni bir harekat başlatacağını duyuran CHP’li Muharrem İnce’ye ilişkin partisi sessizliğini koruyor. Bu sessizlik bazı muhalif kesimlerin tepkisine neden oldu.

FOX TV spikeri Fatih Portakal da ortaya çıkan duruma ilişkin eleştiriler yaptı. Fatih Portakal, CHP’nin Muharrem İnce’ye neden mesafe koyduğunu anlayamadığını ve bunun demokrasi ile bağdaşmayacağını söyledi.

Portakal, üstü kapalı CHP’de demokrasi olmadığını işaret ederek, Kemal Kılıçdaroğlu ve çevresinin yaşanan süreçten memnuniyetsizlik duymadığını savundu.

İşte Fatih Portakal’ın Cumhuriyet’in ‘CHP İnce’yi görmedi’ haberini alıntılayarak sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

Köklü bir parti kendi içinden yetişmiş birine bu kadar mı mesafe koyar, böylesi kalınduvarlar mı örer? Parti içi demokrasiymiş bir de! Ülkede demokrasi nasıl işliyorsa partilerde de ayni. Değişmez lider ve halinden memnun yakın çevresi...

1000
icon
Mustafa Buke 18 Ağustos 2020 21:19

Değişmez lider ve halinden memnun yakın cevresi. Bu cümleyi çok beğendim. Günümüzün CHP sinin S.Demirel'in AP sinden DYP sinden, B.Ecevit'in CHP sinden, DSP sinden, D.Baykal'in CHP sinden hicbir farkı yoktur. Ya Cumhurbaşkanlığına çıkıp bırakacaklar, ya yürüyemeyecek kadar yaşlanıp bırakacaklar ya da haklarinda kaset cikacak birakacaklar Partileri yok olup gidecekler. CHP içinde bu tehlike vardır. Bu da böyle biline!

1 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR