Fatih Tezcan: "Binali Yıldırım kimseyi susturamaz!"

Gündem 14 Mayıs 2017 23:34
Videoyu Aç Fatih Tezcan: "Binali Yıldırım kimseyi susturamaz!"
A
a

Fatih Tezcan, Başbakan Binali Yıldırım'ın ifadesine tepki gösterdi.

Fatih Tezcan, Başbakan Binali Yıldırım'ın "Bedel ödemeden, ter dökmeden kimse AK Parti adına racon kesemez, kusura bakmasın. Kesiyorsa, onların sesini kesmesini de biliriz, öyle şey olur mu?" ifadesine tepki gösterdi. 

Gazeteci Cem Küçük “Artık AK Parti’nin bu radikal İslamcılarla da yollarını ayırması lazım" ifadesiyle iktidara yakınlığıyla bilinen köşe yazarları arasında başlayan tartışmalar devam ediyor. 

Söz konusu tartışmaları Başbakan Binali Yıldırım'a soran Kemal Öztürk, "Siz fark etmiyorsunuz haklı olarak, çok yoğunsunuz ama özellikle bu Twitter denen mecrada AK Partililik adına, özellikle Reisçilik adına bazı isimler çok ağır hakaretlerle…" dedi; Yıldırım ise Öztürk'e  "Bedel ödemeden, ter dökmeden kimse AK Parti adına racon kesemez, kusura bakmasın. Kesiyorsa, onların sesini kesmesini de biliriz, öyle şey olur mu?" karşılığını verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Benim adıma Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü konuşur. Başka kimse benim adıma söz sahibi değil. Kim konuşuyorsa fitne üretiyor" ifadesini hatırlatan Fatih Tezcan, sosyal medya hesabında şu paylaşımı yaptı:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR