Fatih Tezcan çocuklarını göstermeyen eski eşini ölümle tehdit etti!

Gündem 2 Eylül 2017 16:25
Videoyu Aç Fatih Tezcan çocuklarını göstermeyen eski eşini ölümle tehdit etti!
A
a

Fatih Tezcan, boşandığı eşinin çocuklarını göstermemesini sosyal medyada anlatarak, böyle bir durumda babanın anneyi öldürmesinin meşru olacağını ima etti.

Yandaş gazeteci Fatih Tezcan boşandığı eşinin çocuklarını kendisine göstermemesi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak durumu kadın cinayetlerini meşrulaştırmaya kadar vardırdı. 

Tezcan, boşandığı eşiyle mesajlaşmasını paylaşarak eşinin çocuklarını kaçırdığını iddia etti. Tezcan, Aile ve Adalet Bakanlıklarını etiketleyerek paylaştığı yazısına  "bir baba yine kendisine çocuklarını göstermeyen anneyi öldürürse, devlet bu konuda ne diyecektir?" sözleriyle devam etti. 

Tezcan, "Bugün yasal olarak çocuklarımla olma günümken anne 2 oğlumu 1 kızımı kaçırdı. Bilginize. @ailebakanligi @adalet_bakanlik #Velayetİşkencesi Bayramlar başta olmak üzere bütün hayatları boyunca babalara bu velayet işkencesini çektiren devlet yetkilileri, çocuklarıyla beraberler mi? Devlet bu zulüm yasalarını değiştirmek için kaç kadın cinayeti daha olmasını bekliyor? Devlet hangi hakla babalara çocuk işkencesi yapıyor? Sözgelimi, bugün bayramda yasal hakkı olan bir baba yine kendisine çocuklarını göstermeyen anneyi öldürürse, devlet bu konuda ne diyecektir? Devlet vergi aldığı vatandaşlarına en iyi kanunları hazırlamak ve bu kanunların sonrasında oluşan durumlarla ilgilenmek zorunda değil midir?" ifadelerini kullandı.KAYNAK: ABC GAZETESİ

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR