FETO 'Gay'dir!

Gündem 10 Eylül 2017 10:21
Videoyu Aç FETO 'Gay'dir!
A
a

Lafı eğip bükmeye gerek yok! Fethullah Gülen 'GAY'dir

Günümüzde ‘vatan haini’, ‘abd piyonu’ olduğu tüm kesimlerce kabul gören FETO’nun, ‘gay’ olduğunu duyunca şaşıranlar olabilir. Hatta ‘’hadi oradan’’ diyecek kripto FETÖ’cüler de olabilir…Onlara ‘’FETO’nun ‘hain olduğu’ dillendirildiğinde de hadi oradan diyordunuz’’ demek yeterde artar!

Şimdi gelelim FETO’nun ‘gay’ olduğunu ispat edecek tüyolara:

Yakın çevresi GAY’lerden oluşan bir ‘’hocaefendi’’ demiş olsak yalan söylemiş olmayız.

İŞTE FETO’nun yakın çevresini oluşturan şahıslarla ilgili bilgilerden bazıları;

Gülen’in akıl hocası John Edgar Hoover nasıl bir adamdır?  Ertuğrul Özkök, 18 Kasım 2011 tarihli Hürriyet’teki yazısında Hoover’i şöyle anlatıyor:
‘O adam, seçilmiş başkanlardan, en güçlülerden bile güçlüydü... Çünkü o adam, tam 48 yıl, yani yarım asır boyunca, Amerika Birleşik Devletleri’nde bütün şöhretli insanları, siyasetçileri, aktörleri, işadamlarını dinledi... Onların telefon konuşmalarını dinledi, kayda aldı, sakladı... Ve gerektiği anda, hiç tereddüt etmeden kullandı... Başkanların karılarını bile dinledi. (...) Şimdi bütün Amerika onun hakkında yapılan, J. Edgar filmini seyrediyor. (...) Ben bilmiyordum, bu film dolayısıyla çıkan yazılardan öğrendim. Hoover, gay’miş... 
Hollywood Reporter dergisinde çıkan yazıda, gay olduğu ile ilgili iddiaların yanına parantez açıp, ‘muhtemelen’ diye yazma ihtiyacı duymuşlar.
Böyle yazmışlar ama filme, partneri olduğu söylenen bir erkekle yaptığı bilek güreşinden sonra, dudak dudağa öpüşme sahnesi eklemeyi de unutmamışlar. (...) Ayrıca bir başka sahnede de annesinin elbiselerini giymiş halde görünüyormuş.’

Gülen’in ‘akıl hocası’nın bir ‘homo’ olması, sizce de ilginç değil mi?” (Hasan Karakaya-7 Mayıs 2014)
‘’Hocaefendi’’nin akıl hocası “gay”!

Peki, ya danışmanı?
Gençlik yıllarından beri ''Hocaefendi''nin en yakınında olan, FETÖ imamlarının üstünde bir konumda olan danışmanı Tuncay Güney de “gay”!
Bakın geçen yıl Yaz-Boz’da ne itirafta bulunmuş!
“Ben imam değildim, danışmandım. İmamlar benim aşağı kadememdi... Cemaat benim için eşcinsel diyor. Ulan başladıysam Cemaat’ten başlamışımdır eşcinselliğe. Anladınız mı beni?”

Gelelim ''Hocaefendi''nin “çocuk istismarcısı” yani “pedofili” kardeşi Seyfullah Gülen ve iki tacizci yeğenine... 
İşte yayınlanan, Fethullah Gülen’in kardeşi, STV spikeri Kemal Gülen’in de babası olan Seyfullah Gülen’in adının karıştığı o rezil olayın haberini aynen alıyorum! 
Aralarında paralel örgütün elebaşı Fethullah Gülen’in kardeşi Seyfullah Gülen ve iki oğlunun adının karıştığı ‘Utanç dosyası’ yeniden gündeme geldiParalel Çete’nin, Pensilvanya’daki lideri Gülen’in kardeşi ve yeğenlerinin 13 yaşındaki kıza tecavüz ettiği belirlendi. Paralelin savcı ve polisleri,  zanlıları cezalandırmak yerine olayın üstünü örtbas etmişti.”

Gelelim milletin “kurban”, “himmet” paralarıyla kurulan, kıyamet ateşinden kurtaran(!) Zaman’a!
1-‘’Hocaefendi’’, Zaman’ın kültür-sanat sayfasını neden bir “gay”e teslim etti? Sözde dindar bir camiada edebiyatçı kıtlığı mı vardı ki?
2-Sürekli eleştirilerin hedefi olan Hocaefendi, yüksek maaşla bir “gay”i ihya ederek ne diye riske girer ki? 
3-Neden “gay-bar”ların müdavimi, tescilli bir “homo”? Bu sizce de tuhaf değil mi?

Yakın çevresinde bu kadar ‘’gay’’ olan birinin ‘gay olmama’ ihtimali, o kişinin evli olup olmaması ile de ilişkilendirildiğinde çıkan sonuç:

FETHULLAH GÜLEN’in ‘GAY’ olduğudur!

A.Ahmet Özdemir
1000
icon
Hüseyin meriç 10 Eylül 2017 14:00

Ben cede kesin gay

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR