FETÖ'cü Dumanlı'ya bir tokatta Mansur Yavaş'tan

Gündem 22 Mart 2019 00:03
Videoyu Aç FETÖ'cü Dumanlı'ya bir tokatta Mansur Yavaş'tan
A
a

FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'ya bir tokatta Millet İttifakı Ankara adayı Mansur Yavaş'tan geldi...

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala FETÖ'cüler, sosyal medya hesapları üzerinden algı operasyonları yürütüyor. Onlardan biri de Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının sözcülüğünü üstlenen Atatürk düşmanı Ekrem Dumanlı.

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra ABD'ye kaçan Dumanlı, seçimler için AKP'nin eline koz verircesine çağrıda bulunarak halkı oy vermeye davet etti.
MİLLET İTTİFAKI İÇİN OY İSTEDİ

Fetullahçı Terör Örgütü'nün firari medya imamlarından eski Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, bir video yayınlayarak seçimlerde CHP, HDP ve İyi Parti'ye oy istedi. Seçmenlere "Sandığa gidin, oy verin" çağrısında bulunan FETÖ'cü Dumanlı, tepkiyle karşılandı.

MANSUR YAVAŞ'TAN CEVAP GELDİ
Sosyal meyda üzerinden cevap veren Yavaş şu ifadeleri kullandı: ''İftiraları, kumpasları, kirli oyunları yetmeyince eski ortakları sırayla devreye soktular. Ne yaparsa yapsınlar, Ankaralı görüyor, Ankaralı biliyor, Ankaralı inanmıyor. Bu şehir komplocu siyasete yol vermeyecek. Hak yerini bulacak, Ankara kazanacak. #HakYeriniBulacak''​

1000
icon
doğan kaya 24 Mart 2019 21:13

korkunun ecele faydası yok darbeyi akp-mhp ittifakına ülkücüler vuracak dört koldan saldırıyorlar ülkücülerin desteklemediği hiç bir adayın ankaradan seçilme şansı olamaz hayırlı olsun mansur başkan

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ