FETÖ'cü it Emre Uslu AKP'ye desteğini açıkladı!

Gündem 15 Mart 2019 18:48
Videoyu Aç FETÖ'cü it Emre Uslu AKP'ye desteğini açıkladı!
A
a

FETÖ'cü it Ergenekon ve Balyoz'un kumpascısı Emre Uslu AKP'ye desteğini açıkladı!

‘FETÖ üyeliği’ gerekçesiyle hakkında yakalama kararı olan firari Emre Uslu, AKP’nin Ağrı adayı için destek istedi. fetö firarisi fetö firarisi 

AKP’nin Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan’a, en önde gelen ‘FETÖ’ firarilerinden biri olan Emre Uslu’dan destek geldi. Emre Uslu, Twitter hesabı aracılığıyla Sayan’a destek çağrısı yaptı. Uslu destek mesajında “Düşünsel olarak şimdi ayrı da düşsek arkadaşım dostum Savcı Sayan’ı destekleyin. Savcı Sayan sizin için bir şans bence.” ifadelerini kullandı.

Polis Akademisi mezunu olan Emre Uslu, mezun olduktan sonra Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü, Terörle Mücadele Daire Başkanlığında çalışmıştı. Kapatılan Taraf gazetesinde de köşe yazarlığı yapmış olan Uslu 15 Temmuz sonrası OHAL kapsamında çıkarılan 686 sayılı KHK ile meslekten atılmıştı.

Halen ABD’de yaşayan Uslu, 28 Ekim 2015 tarihinden bu yana Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “En çok aranan teröristler listesi” içerisinde, mavi kategoride yer alıyor. Bu kategorideki Uslu’nun yakalanmasına yardım edecek olanlara, Bakanlık 1.5 milyona kadar ödül verileceğini açıklamıştı.

1000
icon
Murat 15 Mart 2019 22:25

Yıllardır Bu Savcı Sayan hakkında Fetocu olduğuna dair kuşku ve şüphelerim vardı demek ki doğruymuş. Sakın bize kızma Savcı Sayan Şıracının şahidi Bozacıdır diye boşuna dememişler.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ