FETO Erdoğan'a suikast mesajı verdi!

Gündem 13 Ağustos 2017 14:06
Videoyu Aç FETO Erdoğan'a suikast mesajı verdi!
A
a

Darbeci Fetullah Gülen'in Herkül.org sitesinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan Bamteli sohbetinin tanıtımında suikast ve komplo sözcükleri dikkat çekti.

Pazartesi günü Herkül.org'ta yayınlanacağı belirtilen Bamteli sohbetinin tanıtım videosunda ilginç ayrıntılar yer aldı. Fethullah Gülen'in yayınlanacak konuşmanın tanıtım videosunu dinleyen uzmanlar komplo, faili meçhul, suikast sözcükleri ile örgüte suikast talimatı verdiğini değerlendiriyorlar.

İTİRAFLARA RAĞMEN 15 TEMMUZ'A KONTROLLÜ DARBE TİYATROSU DEDİ

Fetullah Gülen'in pazartesi günü Herkül.org'ta yayınlanacak konuşmasının tanıtımı şu şekilde:

Hizmet gönüllülerinin bilhassa 15 Temmuz Kontrollü Darbe Tiyatrosundan bu yana çektiği ızdırapların katlanmasına sebep olabilecek önemli bir komploya dikkat çeken Hocaefendi, faili meçhul bir takım suikast girişimlerinin dünya kamuoyunu ikna etmek için düzenlenebileceğini ve bunların da Hizmet'in üzerine yıkılmaya çalışılacağının konuşulduğunu ifade etti.

ÖRGÜTE SUİKASTLER GELİYOR HAZIRLIKLI OLUN İŞARETİ

Ayağa düşmüş şekilde konuşulan komplo hazırlığına göre önemli bazı isimlerin öldürülmesi ile Türkiye'de büyük kargaşa çıkarılması planlanıyor. 15 Temmuz'un bir senaryo olduğunu söyleyen yurtdışındaki çevreleri ikna etmek için ellerinden gelen şeytanlığı yapabileceklerini ifade etti. Üçüncü şeytanlık dönemi olarak ifade edilen bu dönemin daha büyük zulümlerin kapısını aralayabileceğine dikkat çekti.

FETÖ elebaşı FETO'nun bu sözleri, Erdoğan'a suikast planı mı var sorusunu akıllara getirdi!

kaynak:siyasetcafe

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR