FETÖ gitti onlar geldi! Askerler üniformayla 'Nur' sohbetinde

Gündem 18 Ocak 2018 14:55
Videoyu Aç FETÖ gitti onlar geldi! Askerler üniformayla 'Nur' sohbetinde
A
a

Askerlerin Nur Cemaati’ndeki bu görüntüleri FETÖ’nün sohbetlerini hatırlattı.

15 Temmuz gibi bir belayı yaşamamıza rağmen skandallar bitmiyor. ODA Tv'nin haberine göre; Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, dün İl Jandarma Komutanı Albay Erhan Demir ve Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ile birlikte Said Nursi'nin doğduğu Hizan ilçesine bağlı Nurs köyünü ziyaret etti. Burada köylüler tarafından karşılanan Vali Ustaoğlu, Said Nursi'nin doğduğu evi ve camiyi inceledi. Vali Ustaoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, “İki yıl öncesine kadar ülkemizin her yerinden 100 binlerce kişinin gelerek eylülün ilk haftasında Said Nursi anma ekinlikleri katıldığını duyduk. 2018 yılında buranın turizm merkezi olacağına inanıyoruz” dedi.

İşte o fotoğraf:

SÜLEYMAN SOYLU DA ZİYARET ETTİ

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu’ndan önce ise Said Nursi'nin köyünü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da ziyaret etmişti.

AKP’li Bakan Süleyman Soylu’nun Nurs köyünü ziyareti Nurs köyünün sosyal medyada hesabından şöyle paylaşıldı:

AKP hükümetinin üst düzeyde ziyaretlerde bulunduğu Said Nursi'nin köyü Nurs köyünde askerlerin katıldığı “sohbet” toplantıları ise dikkat çekti.

Askerlerin katıldığı o toplantının fotoğrafları Nurs köyünün sosyal medya hesabından “An itibariyle Nurs köyü medresede Türk Silahlı Kuvvetleri asker kardeşlerimizle oturmuş sohbet ediyor Rabbim devletimizi milletimizi bayrağımızı ordumuzu ve hükümetimizi kurusun Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah” mesajıyla paylaştı.

İşte 16 Ocak'ta paylaşılan o fotoğraflar:


Askerlerin Nur Cemaati’ndeki bu görüntüleri FETÖ’nün sohbetlerini hatırlattı. Üst düzey bürokratların ve askerlerin Fethullah Gülen’in sohbetlerine katıldığı ortaya çıkmıştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ