FETÖ ile yatıp kalkan Bahçeli'nin partisinde FETÖ şoku!

Gündem 18 Mayıs 2018 22:02
Videoyu Aç FETÖ ile yatıp kalkan Bahçeli'nin partisinde FETÖ şoku!
A
a

Yatarken FETÖ'yü düşünüp kalkıp yine FETÖ düşünen Bahçeli'nin partisinde FETÖ şoku!

100Bin imza toplayan isimlere ve imza verenlere FETÖ yakıştırması yapan Bahçeli, aynı günlerde ceza evlerine af istemiş bunun nedeni olarakta yine FETÖ iddiası ortaya atmıştı...Gerçek ortaya çıktı ki Bahçeli kendi partisinde daha temizlik yapmamış! Sakarya’nın Pamukova İlçesi Ülkü Ocakları Başkanı M.A.A FETÖ soruşturması kapsamında göz altına alındı.

FETÖ terör örgütü ile mücadele kapsamında yürütülen soruşturmada aralarında Pamukova Ülkü Ocakları Başkanı M.A.A'nın da bulunduğu üç kişi gözaltına alındı. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı özel soruşturma bürosunun talimatı ile gözaltına alındı. Emniyette sorgulanan başkanın bugün adli makamlara sevk edilmesi bekleniyor.

7 Şubat’ta Pamukova Ülkü Ocakları Başkanlığı’na atanan M.A.A’nın ilçede yaşamadığı ancak aslen Pamukovalı olduğu için bu göreve getirildiği biliniyor.
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan M.A.A’nın sosyal medya hesabında ekran fotosu yaptığı ‘Kin yuttuk, kin kusturacağız’ paylaşım gözaltı operasyonu sonrası çok dikkat çekti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ