Sevimli Pandalar

Sevimli Pandalar

Otçullardan, Çin’de bambu ormanlarında yaşayan, ayı iriliğinde, siyah beyaz renkli, bambu filizleriyle beslenen, soyu tükenmek üzere olduğu için koruma altına alınmış tatlı bir hayvan.

Çin savaş uçakları

Çin savaş uçakları

Çin Halk Kurtuluş Ordusu'nun hava kuvvetleridir. Resmi olarak 11 Kasım 1949 tarihinde kurulmuştur. 2014 yılı itibarı ile 398,000 personeli ile Asya'nın en büyük hava kuvvetleridir.

Sıla Gençoğlu kimdir?

Sıla Gençoğlu kimdir?

Gerçek adı Sıla Gençoğlu olan ünlü şarkıcı 17 Haziran 1980'de Denizli'de dünyaya geldi. İlkokulu Denizli'de okuyan şarkıcı, ortaokul ve lise öğrenimi için İzmir'e anneannesinin yanına yerleşti. İlk sahne çalışmalarına İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Lise iki ve üçte sınıflarda özel şan derslerine başladı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi üzerine çalıştı.

Rus savaş uçakları

Rus savaş uçakları

Rusya'nın hava kuvvetleri.Şu anda Dünya'nın ikinci büyük hava kuvvetleridir. Şu an itibariyle Orgeneral Aleksandr Zelin komutasındadır. Rus Hava Kuvvetleri SU ve MİG serilerinden oluşuyor....

Hadise Açıkgöz kimdir?

Hadise Açıkgöz kimdir?

Hadise Açıkgöz, 1985 yılında, Belçikada dünyaya geldi. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi seviyordu. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise'ye destek olmuştu.

;