Gay FETO'yu tuvalette böyle düzmüşler!

Gündem 17 Şubat 2019 14:53
Videoyu Aç Gay FETO'yu tuvalette böyle düzmüşler!
A
a

Gay FETO'yu tuvalette böyle düzmüşler! Ortaya çıkaran gazeteciyi böyle öldürmüşler...

Youtube'da Veryansın TV’yi kuran gazeteci yazar Nihat Genç, sunucu Erdem Atay ile gerçekleştirdiği Marş programlarının 18.sinde FETÖ elebaşı Fetullah Gülen hakkında Türkiye’yi sarsacak bir gerçeği ifşa etti.

1980’li yıllarda Edirne’de Gülen’in vaizlik yaptığı caminin yaşananları anlatan Nihat Genç, olayı araştıran gazetecinin helikopterden aşağıya atılarak öldürüldüğünü, eski helacının da öldürülüp betona gömüldüğünü tüm bunların da Haydar Meriç davasında yer aldığını açıkladı.

Nihat Genç’in Veryansın TV’den Fetullah Gülen ile ilgili bomba iddiaları şöyle:

“Edirne’de 1980’li yıllarda çok tuhaf bir şey oldu. Bir caminin tuvaletinin helasında 30 35 yaşında adamlar, zaman zaman gelip bu helaya bakıp bakıp gidiyorlar. Boş boş bakıyorlar. Nedir bu yani, bir insan helaya neden bakar? Fakat gelip gidip o helaya bakanlar o kadar çoğalıyor ki, şöyle de laflar geziyor ortada. Abi Rus ajanları bile geldi, öyle baktılar. MOSSAD geldi fotoğrafını çekti. Neden insanlar gelip boş boş helaya bakar? İşin varsa yaparsın yoksa çıkarsın. Bu çok enteresan bir şey. Bu dedikodu yayılıyor yayılıyor, orada bir gazetecinin kulağına geliyor. Gazeteci de gidiyor bakıyor, burada ne var? Bir hela kabinine insanlar geliyor boş boş bakıyor. Bir gizem var. Gazeteci gidiyor araştırıyor, karıştırıyor bakıyor oradaki eski helacı, yukarıda ise FETÖ vaiz (Fethullah Gülen), aşağıda bu helacı onu düzüyor. Hikaye bu FETÖ’nün düzüldüğü yer. Bu sistematik yapılıyormuş. Gazeteci de, FETÖ’nün cinsel yaşamı diye bir kitap hazırlıyor. Sonra çok güçlü oldukları yıllarda FETÖ’cüler kalkıyorlar o helacıyı öldürüyorlar, betona gömüyorlar. Haydar Meriç davasına bakınca çıkar ortaya. Gazeteciyi de helikopterden aşağıya atıp öldürüyorlar.”

İşte Nihat Genç’in flaş iddialarını ortaya koyduğu program:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR