Gaziantep isyan ediyor: Biz öküz değiliz!

Gündem 27 Mart 2019 18:20
Videoyu Aç Gaziantep isyan ediyor: Biz öküz değiliz!
A
a

31 Mart yerel seçimlerinde göreceğiz! Gaziantep isyan ediyor: ''Biz öküz değiliz!''

Youtube'da yayın yapan İlave TV isimli kanalın muhabirinin, Gaziantep’te yerel seçimlere yönelik yaptığı sokak röportajında, vatandaşların büyük bir bölümü Suriyeli göçmenlerden rahatsız olduklarını ifade ettiler.

İki üniversite okuduğunu söyleyen bir Gaziantep vatandaşı, Suriyeliler nedeniyle, hamallık işi dahi bulamadığını söyledi. Başka bir vatandaş, “kendi ülkemizde mülteci olduk” ifadelerini kullandı. Suriyeli göçmenlerin, kentte kira fiyatlarını çok yükselttiğine vurgu yapan vatandaşlar, Hükümet yetkililerine, “Biz Suriye’ye gitsek ne yaparlar acaba?” sorusunu yöneltti.

“ÖKÜZLER EL SALLAR MI?”

Ancak vatandaşların Hükümeti en çok eleştirdikleri nokta, AKP Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer'in, kendilerine el sallayan vatandaşlar için söylediği, “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” sözleri oldu. Muhabire, AKP’li vekilin bu sözlerinden dert yanan vatandaşlar, “Biz öküz müyüz? Öküzler el sallar mı? Bizim oylarımızla oralara gelip bize öküz diyorlar” gibi serzenişlerde bulundu.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Buket 31 Mart 2019 23:55

Bosuna demiyorlar "Deveye diken, sevene uzen" diye. Yine Akp kazandi orada... Demek ki; milletvekilinin bir bildigi varmis... :D Belki de bu yaklasimini samimi bulmuslardir? :P

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ