Gökçek'e sitem mi etti? Mustafa Tuna: Kasayı toparlamaya çalışıyoruz!

Gündem 14 Aralık 2017 21:12
Videoyu Aç Gökçek'e sitem mi etti? Mustafa Tuna: Kasayı toparlamaya çalışıyoruz!
A
a

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna "Kasayı toparlamaya çalışıyoruz"

Görevdeki birinci ayını dolduran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, merak edilen konularda açıklamalar yaptı.

Görevdeki birinci ayını dolduran Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Habertürk Gazetesi Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir ve HT Ankara Haber Koordinatörü Fırat Tur ve muhabir Dilvin Kaygusuz'u makamında ağırladı. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Tuna, başkanlık koltuğundaki bir ayını değerlendirdi, merak edilen konularda açıklamalar yaptı, nasıl bir Ankara görmek istediğini anlattı. Tuna, belediyenin mali durumundan Ankara'nın sanayi merkezi olmasına, Uluslararası Fuar Alanı'nın nereye yapılacağından Ankapark'ın geleceğine, Melih Gökçek döneminin değerlendirmesinden ulaşıma ve imar yönetmeliğinde yapmayı planladığı değişikliklere kadar pek çok konuda merak edilenleri yanıtladı.

"KASAYI TOPARLAMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Göreve geldikten sonra, Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarıyla ilgili bilgiler aldığını belirten Tuna, Büyükşehir'in gelirlerini artırıcı önlemler alacaklarını belirtti. Tuna, belediyenin borç durumuyla ilgili soruya, "Bütçe açısından rahat olanını ben duymadım. Herkes sıkıntı yaşıyor. Biz de kasayı toparlamaya çalışıyoruz. İnşallah güzel şeyler olacak" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ