Gökçek Safiye İnci'nin çarşafına dolandı! Özür diledi...

Gündem 22 Temmuz 2018 14:36
Videoyu Aç Gökçek Safiye İnci'nin çarşafına dolandı! Özür diledi...
A
a

Melih Gökçek AKP'li soysuz Safiye İnci'yi CHP'li yapmak isterken çarşafına dolandı! Özür diledi...

Anıtkabir'de çektiği videoda Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci hakkındaki tweetlerinde sosyal medyada yayılan bir fotoğrafı ‘Safiye İnci'nin başı açık gerçek hali' diyerek paylaşan Gökçek, İnci'nin esasında 'ODTÜ öğrencisi olduğunu' ileri sürdü.
Gökçek'in paylaştığı fotoğraftaki Tuğçe Maden ise "Melih Gökçek Bey, fotoğraftaki benim. Yani çarşaflı kızın açık hali değilim!? Lütfen böyle kaynağı belirsiz paylaşımları daha da yayarak insanları yanlış yönlendirmeyin! Hele ki siz Türkiye Cumhuriyeti'nin başkentini uzun süre yönetmiş birisiniz.." diye tepki gösterince, Gökçek de tweet'i silip özür diledi.

Gazete DuvaR'ın haberine göre, Gökçek dün gece attığı tweetlerde, Atatürk'e hakaret görüntülerini piyasaya sürenin FETÖ'cü bir hesap olduğunu söyleyerek, 'yeni neslin provokatörü' dediği Safiye İnci'nin polis olan amcası ile öğretmen olan yengesinin FETÖ'den ihraç edildiği iddialarına dikkat çekti. Ardından da, İnci'nin başı açık fotoğrafı olduğunu iddia ettiği kareyi paylaştı.

Ancak Gökçek'in paylaştığı fotoğraftaki kişi Safiye İnci değil, İstanbul Üniversitesi'nde sosyoloji öğrencisi Tuğçe Maden'di. Maden tepki gösterince, Gökçek de fotoğrafı silip özür dilemek zorunda kaldı.
Tuğçe Maden ise, fotoğrafını paylaşan hesaplara tazminat davası açacağını belirtti.
İşte Gökçek'in o tweetleri:

1000
icon
kırro 22 Temmuz 2018 19:39

biz de desekkı,melıh gökçek homoymuş,sanal alemde yayılsa,sonrada özür dilesek nasıl olur,i. melıh

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ