Gökçek veda toplantısında patladı: Ayağımı kaydırdılar!

Gündem 26 Ekim 2017 15:23
Videoyu Aç Gökçek veda toplantısında patladı: Ayağımı kaydırdılar!
A
a

Gökçek'in ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.'' dediği ortaya çıktı.

Cumartesi günü istifa edeceğini açıklayan  Melih Gökçek, dün Belediye Meclisindeki  AKP'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı. Gökçek'in ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımıkaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım'' dediği öğrenildi.

GÖKÇEK'İN SON GRUP TOPLANTISI

İstifa edeceğini açıklayan  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Melih Gökçek, cumartesi günü görevini bırakıyor. O güne kadar da veda ziyaretleri yapacağını açıklamıştı. Gökçek dün Belediye Meclisi'ndeki  AK Parti'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı.

''AYAĞIMI KAYDIRDILAR, ONLARLA AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIM''

Kanal D Ana Haber,  Melih Gökçek'le ilgili çarpıcı bir detayı izleyicileriyle paylaştı.  Melih Gökçek, istifasının ardından partisine asla zarar verecek bir işin içinde olmayacağını söylemişti.

Dün Belediye Meclisindeki  AK Parti'li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaşan Gökçek'in asıl dikkat çeken yorumu şu oldu: ''Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.''

1000
icon
Yusuf ATMACA 29 Ekim 2017 17:31

Ahirette görüş eyvallah. Seninle uğraşanlara neden mahkemede hasaplaşmıyorsun? Türkiye de adalet yok mu diyorsun?

0 2 Cevap Yaz
Dr ETEM ÖZBAY. 26 Ekim 2017 15:44

Sende biliyorsun ki ahiret yoktur. Halka karşı kendini savunur görunuyorsun. Haklar şimdi bizim gibi bu dünyada alınır. Yapma sen ondan daha güçlüsün. O korkağın tekidir.

0 2 Cevap Yaz
Dr Ethem Özbey. 26 Ekim 2017 15:38

Ahiretin olmadığını sende biliyorsun. Korkma paylaşacaksan şimdi paylaş. Bak bizler gibi hesabını bu dünyada sor. Yerin altında hiçbirşey yok. Sen ondan çok daha güçlüsün .

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ