Göztepe taraftarı Atatürk maskesi taktı 'Terörist' ilan edildiler!

Gündem 18 Ağustos 2017 19:13
Videoyu Aç Göztepe taraftarı Atatürk maskesi taktı 'Terörist' ilan edildiler!
A
a

Göztepe - Eskişehir maçıyla ilgili olarak haklarında yakalama çıkarılan 72 taraftar örgüt üyeliği ile suçlanıyor... Taraftarlar yaşanan bu gelişmeye hayli tepkili.

Eskişehirspor ile Göztepe arasında, TFF 1. Lig play-off final karşılaşmasının yapıldığı Antalya Stadı’ndaki olaylara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında haklarında yakalama kararı bulunan 72 kişiden 55’i sabah saatlerinde gözaltına alınmıştı. Şüpheliler hakkında “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “Tehlikeli maddeleri izinsiz bulundurmak”, “kamu malına zarar vermek” suçlarından işlem yapılacağı öğrenilirken taraftarlar ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurma’ suçlamasına büyük tepki gösterdi.

Göztepe taraftarı, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında yapılan operasyonda ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurma’ suçlaması getirilmesine sosyal medyadan tepki gösteriyor. Ne ‘örgüt’ü kurdukları belli olmayan ama fişlendiklerini savunan taraftarlar #GöztepeTaraftarıFişleniyor etiketiyle, yapılan suçlamalara karşı çıkıyor.

Mustafa Kemal Atatürk maskeleri takan, gündemdeki konuları tribünlere taşıyan, İzmir Marşı'nı ağızlarından hiç düşürmeyene Göztepelilere farklı tribünlerden ve taraftarlardan da destek yağıyor.

 

1000
icon
İbrahim demir 18 Ağustos 2017 20:37

ATATÜRKMASKESİ TAMAK NE ZAMANDAN BERİ TERÖRLE ANILIR OLDU DANKALAKLAR

0 2 Cevap Yaz
recep

Yeni türkiye bu işte. Atatürk düşmanlığı yeni trent. Atatürk den söz etmek teröristlik. Ama katil apoyla işbirliği, pkk ile pazarlık, pkk lilari dağdan indirip davul zurna çaldırmak, açılım adı altında işbirliği, kürtçe tv lere müsade, andımızı kaldırmak, silahlı pyd (pkk) lilari sinirdan davul zurna ile geçirmek vatanseverlik(!). Hiç utanmıyorlar. Bu millette hala alkışlıyor....

1 2
anket ANKET

Hangi siyasiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU