Gül'e yakın gazeteciler Akşener'in kapısını çaldı

Gündem 7 Eylül 2017 11:41
Videoyu Aç Gül'e yakın gazeteciler Akşener'in kapısını çaldı
A
a

Mumay’ın iddiasına göre; “Bir “muhafazakar” gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çaldı.”

BirGün yazarı Bülent Mumay, köşesinden çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi. Mumay’ın iddiasına göre; “Bir “muhafazakar” gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çaldı.” 

Sonuç mu ne oldu? 

İşte Bülent Mumay’ın köşesinden yanıtı: 

“NOT: Bu arada bir kulis bilgisi paylaşayım... Bir “muhafazakar” gazetenin birkaç önemli ismi, yeni partinin kurucu listesinde olmak için Akşener’in kapısını çalmış. Gül’e yakınlığıyla bilinen bu isimler olumsuz yanıt alınca gazetedeki Akşener haberlerinin tonu değişmiş.” 
1000
icon
Özer 9 Eylül 2017 23:29

Özellikle gecmişinde Akp ile uzak yakin ilişkisi olanlar alinmamali. Çünku fetö yu en cok besleyen bunlardi. Ne istedilerse verdiler. Hasretle dönmelerini beklediler. Elciliklere yardimci olun diye genelge cikaranlarda bunlar. Devlet kadrosuna dolduranda bunlar.

0 0 Cevap Yaz
metin martin 7 Eylül 2017 14:58

eğerki sayın meral akşener partisinde bu tiplere yer verirse hüsrana uğrar çünki ona oy verecek kesim her şeyi düşüne bilen aklını kullanan insanlardır benim 4 oyum var ozaman hiç birini alamaz biz ler o tiplerden bıkıp usandığımız için akşeneri destekliyoruz

0 9 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi siyasiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU