Gül'ün eski danışmanı 'gittikçe de düşüyor' dedi: Anketlerde AKP’nin oyu...

Gündem 3 Aralık 2017 13:34
Videoyu Aç Gül'ün eski danışmanı 'gittikçe de düşüyor' dedi: Anketlerde AKP’nin oyu...
A
a

"Anketlerde AKP’nin oyu yüzde 38, aşağıya doğru gidiş var" diye yazdı.

Yeniçağ’ın Ankara kulislerine yakın yazarı olan Abdullah Gül'ün eski basın danışmanı Ahmet Takan, anketlerde AKP’nin oyunun yüzde 38 olarak göründüğünü öne sürdü. Takan, AKP oylarında aşağı doğru bir gidiş olduğunu ve bunun 2019'a kadar süreceğini yazdı.

'30 milyar doların hesabı!..’ başlıklı bugünkü yazısında Takan, şöyle yazdı:

“Anketlerde AKP’nin oyu yüzde 38’in üstüne çıkmıyor. Aşağıya doğru gidiş var. Bu iniş devam edecek, 2019 yılında daha aşağılara inecek. Tabela partisi MHP’yi yüzde 38’in üzerine koyduğunuz zaman bir şey değişmeyecek.”

Siyasi partiler dışında ‘uluslararası şirketler, istihbarat örgütleri ve büyük bankalar’ın da anket yaptırdığını belirten Takan, “Ellerindeki veriler, iktidar borazanlarının üfledikleri ile hiç örtüşmüyor. Bir sürü yanlışı topladığınızda önümüze acı bir fatura çıkıyor. 2019, kimse için rahat değil” diye yazdı.

1000
icon
Ulkucu 4 Aralık 2017 14:08

ibrahim denen mal, dangalak, koyun.Adi Ahmet Takan.Tarkan degil okumamis, yandas haberden baska dunyayi bilmeyen, hala insanlarin uzaya gittiginden habersiz, sadece oy kullanmayi beceren öküz.Adam cok bile soyledi.35 i gecemeyeceksiniz.Kpyunlar uyandi ama sen hala uyuyorsun

0 0 Cevap Yaz
İbrahim 4 Aralık 2017 09:17

Allah belanı versin Ahmet Tarkan denen fetö yalakası

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ