Atatürk'e ve alevilere hakaret eden isme terfi!

Kategori: Gündem - Tarih: 27 Eylül 2018 19:39
Atatürk'e ve alevilere hakaret eden isme terfi!

Mustafa Kemal Atatürk'e ve alevilere hakaret eden isme terfi...

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısıyken Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucu Lideri Mustafa Kemal Atatürk'e ve alevilere hakaretlerde bulunan Yahya Irmak terfi etti.

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısıyken Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve CHP’ye hakaret, cihatçılara ise övgüler içeren paylaşımlarda bulunmasıyla tepkileri üzerinde toplayan Yahya Irmak, terfi aldı.

Oda TV'nin Mektepli Gazete'e dayandırdığı habere göre; Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı olarak atanan Irmak ile ilgili, CHP defalarca Meclis’e soru önergesi vermiş, Irmak’ın paylaşımlarının bir kamu kurumu yöneticisine yakışmadığını söylemişti.

IŞİD’E ÖVGÜ, ATATÜRK'E HAKARET

Irmak, Atatürk’ün fraglı bir fotoğrafının üstüne “Bu elbise İngiliz soylularının uşaklarına giydirdiği elbisedir. Savaşı asıl düşmana benzediğin zaman kaybedersin” yazmıştı. IŞİD militanlarının fotoğraflarını sıkça övgüyle paylaşan Irmak, Alevilere yönelik hakaretvari tutumuyla da tepki çekmişti.http://www.muhalifhaberler.com/haberprint/ataturk-e-ve-alevilere-hakaret-eden-isme-terfi--6180.html