Çukur 'İmamoğlu' dedi..MHP'den boykot çağrısı geldi! İnadına bakın

Kategori: Gündem - Tarih: 9 Mayıs 2019 01:03
Çukur 'İmamoğlu' dedi..MHP'den boykot çağrısı geldi! İnadına bakın

Çukur dizisinin başrol oyuncularının tamamı 'İmamoğlu' dedi..MHP'den boykot çağrısı geldi! İnadına bakın

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ekrem İmamoğlu'nun çağrısına destek vererek #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımı yapan Çukur dizisinin oyuncularına tepki göstererek, "Show TV'de yayınlanan Çukur dizisini boykot ediyoruz. Bu dizinin oyuncuları, Ekrem İmamoğlu'na destek mesajları atıyor" dedi.

İstanbul'un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul seçimlerinin iptali ve yenilenmesine ilişkin aldığı kararın ardından yaptığı konuşmada sanatçılar dahil herkesi 'konuşmaya' çağırdı. İmamoğlu'nun çağrısı üzerine birçok ünlü isim Twitter'da #HerŞeyÇokGüzelOlacak etiketiyle mesaj paylaşmıştı.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İmamoğlu'na destek veren Çukur oyuncularına tepki göstererek, "Show tv de yayınlanan Çukur dizisini boykot ediyoruz. Bu dizinin oyuncuları, Ekrem İmamoğluna destek mesajları atıyor. Sanatçı, toplumun ortak paydaşıdır. Sizi sadece CHP’liler seyrettiği için, sanatçı olmadınız. Toplumun bütününe mal olmuş insanlar olarak, bir kesimi övmek yakışmadı" dedi.

“HerŞeyÇokGüzelOlacak” etiketiyle paylaşım yapan ünlüler arasında Çukur dizisinin sevilen oyuncuları Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek ve Erkan Kolçak Köstendil de vardı.

http://www.muhalifhaberler.com/haberprint/cukur--imamoglu--dedi--mhp-den-boykot-cagrisi-geldi--inadina-bakin-8181.html