İslamcılardan kadınlara: Cinsel ilişkide Allah dostlarını, alimleri düşünün!

Kategori: Gündem - Tarih: 4 Nisan 2018 21:04
İslamcılardan kadınlara: Cinsel ilişkide Allah dostlarını, alimleri düşünün!

İslamcılardan kadınlara gerici tavsiyeler: Cinsel ilişkide Allah dostlarını, alimleri düşünün!

Nakşibendi tarikatına bağlı İsmailağa cemaatinin yayınevi Muallim Neşriyat'tan çıkan "Her Anneye Lazım" adlı kitaptaki gerici ifadeler tartışma yarattı. 

Esma Muratoğlu’nun kaleme aldığı kitapta, “Bir erkek hanımı ile cima ederken cima esnasında erkek de kadın da Allah dostlarını, alimleri, salih insanları düşünür de, bu birleşmeden hanımefendi hamile kalırsa, doğacak olan çocuğun kalp, beyin ve ruh yapısı o andaki hayale göre oluşur” ifadeleri yer aldı.

KİTAPTA BAŞKA SKANDAL CÜMLELER DE YER ALDI
Kitapta ayrıca, bir annenin cinsel ilişki sırasında “yılan” hayal ettiği buna karşılık doğan çocuğunun da “yılan kılığında” olduğu iddiası ortaya atıldı. Kitapta, “Nitekim, annenin cima halinde görüp hayal ettiği suretin doğacak çocuğun şekline tesir ettiği bilinmektedir. Hatta bir kadının yılan kılığında bir insan doğurduğu, bunun sebebi kendisine sorulduğunda, cima anında bir yılan gördüğünü söylediği rivayet edilmiştir" denildi. 

İşte kitaptaki o bölümler:

http://www.muhalifhaberler.com/haberprint/islamcilardan-kadinlara--cinsel-iliskide-allah-dostlarini--alimleri-dusunun--4619.html