Ülkücüler intihar etmeye başladı!

Kategori: Gündem - Tarih: 28 Ocak 2019 00:50
Ülkücüler intihar etmeye başladı!

MHP Cumhur İttifakı'na katıldı ama Ülkücülerin dertleri sıkıntıları bitmedi..Art arda intihar haberleri

Konya'da özel güvenlik görevlisi olarak çalışan, eski polis memuru 43 yaşındaki Abdülgaffar Dağlı tabancayla başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Dağlı'nın yakın çevresine 31 Mart seçimleri için 'MHP, Çumra'dan Yusuf Erdem'i aday göstermezse kendimi öldüreceğim' dediği olay öncesinde de MHP Belediye Başkan adayı Yusuf Erdem için 'Babam Yusuf'u aday göstermediler' dediği ve MHP lideri Devlet Bahçeli'ye iletilmek üzere not bıraktığı öğrenildi.

Abdülgaffar Dağlı

Cumhur İttifakı kapsamında AKPnin adayı destekleneceği için adaylığı iptal edilen MHP adayı Yusuf Erdem, intihar eden Abdülgaffar’ın yürek burkan hikayesini anlattı;

Abdülgaffar Dağlı'nın alkol yüzünden mesleğinden ihraç edildiğini, eşinden boşandığını, sokaklara düştüğünü ve kendisini Ankara'ya AMATEM'e tedavi ettirmeye gönderdiğini ifade eden Erdem, alkol tedavisinin ardından Dağlı'ya gece bekçiliği işini ayarladığını söyledi.

Ancak Erdem, 2014 seçimlerini kaybedip, koltuğunu AKP’li Mehmet Oğuz’a devrettikten sonra Dağlı'nın işten çıkarıldığını ve yeniden alkole başladığı dile getirdi.

İşte MHP’li eski başkan Yusuf Erdem’in sosyal medya hesabından paylaştığı o yazı;

'2014 Yerel seçimlerinde seçimleri kaybedip Ankara’ya döndüm. Kısa bir süre sonra Gaffar’ın işten çıkarıldığını öğrendim. Çok geçmeden de eşinden yine ayrıldığını ve alkole geri başladığını. Çok üzüldüm. İşten çıkarıldığında durumu anlatmak için aradığım belediye başkanı telefonumu açmamıştı. Hoş, açsa ne olacaktı, onu da bilmiyorum. Haksız yere, öz kardeşim de dahil bir sürü kişinin işine son vermişti.

Abdülgaffar Dağlı

Aslında Belediye Başkanını biraz da yaşadığım bir olay üzerine aramıştım. İşten çıkarıldığı sıralar bir gün eski şoförüm beni aramış ve;

– Başkanım, Gaffar bir silah bulmuş ve Belediye Başkanını vuracağım diye yola çıkmış. Ben de koştum, şimdi, Belediyenin önünde gördüm. diye bilgi vermişti. Hemen aradım Gaffar”ı;

Yusuf Erdem

– Neredesin oğlum? diye sorunca, gezdiğini söyledi. Ben;

– Gaffar, ben seni kameralardan görüyorum, belediyenin tam karşısındasın. Niyetini de öğrendim. Hemen oradan uzaklaş deyince, ağlayarak;

– Bunlar benim yuvamla, hayatımla oynuyorlar. diye cevap verdi. Ona;

– Her işten çıkarılan Belediye Başkanı mı vuruyor Gaffar. Sana başka iş mi yok? Sen ekmeğini taştan çıkarırsın. Canını sıkma. Kendini de bırakıverme. Haydi, ben sana güveniyorum. Hem sonra, sen onu vurursan Yusuf Erdem vurdurttu derler. Beni sevmiyor musun?
dedim. Cevaben;

– Senin sevmemem için taş olmam lazım. Öyle deme başkanım.
dedi. Alkol almış olabilecegıni tahmin ettim. Ona;

– Seni kameradan izlemeye devam edeceğim. Eğer oradan ayrılmazsan ve o çocuğa bir zarar verirsen bana zarar vermiş olacaksın. Onu vurursan beni vurmuş olacaksın. Sana da hakkımı helal etmeyecegim.
deyince, “öyle deme, öyle deme” diye ağlamaya başladı. Telefonu kapattım. Ahmet’i aradım. Gaffar’ın ne yaptığını sordum. Oradan uzaklaşmaya başlamıştı. Gaffar’ı daha sonra da arayıp teskin ettim. Moral verdim.

Bir süre sonra Gaffar’ın köfteci dükkanı açtığını öğrendim. Dükkanına gidip, taltif ettim.
En son, 01 Aralık 2018 tarihinde MHP’den aday adaylığımı açıklamak üzere Çumra’ya geldiğimde görmüştüm. Çok sevinçli idi, gözlerinin içi gülüyordu. 25.01.2019 Cuma günü sabah canına kıydığını öğrendim.

ÇORUM ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI İNTİHAR ETTİ!
AKP'nin yanlış iç ve dış politikası sonucu ekonomik dar boğazdan geçen vatandaşlardan sadece biri olan Çorum Eski Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Çelik, psikolojik bunalıma girerek genç yaşta canına kıydı.

http://www.muhalifhaberler.com/haberprint/ulkuculer-intihar-etmeye-basladi--6931.html