FLAŞ HABER saat

Hüsnü Mahalli'den 'Kürdistan' ile ilgili flaş uyarılar

Gündem 1 Ekim 2017 18:13
Videoyu Aç Hüsnü Mahalli'den 'Kürdistan' ile ilgili flaş uyarılar
A
a

Mahalli, K.Irak Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani’nin Yahudilerle olan ilişkilerine dikkat çekti.

Yurt Gazetesi yazarı, Ortadoğu Uzmanı Hüsnü Mahalli 25 Eylül'de Irak'ın kuzeyin 'bağımsız kürdistan' ile ilgili değerlendirmelerini twitter hesabından takipçileri ile paylaştı.

Arap Baharı'ndaki tüm öngörüleri çıkan, 5 senedir AKP hükümetini yürüttüğü ortadoğu ve dış politilarda yaptıkları yanlışlar üzerinden eleştiren Mahalli, Barzani'nin tüm tehditlere meydan okuyarak gerçekleştirdiği referandumla ilgili de uyarılarda bulundu. Mahalli, Barzani'nin Yahudilerle olan ilişkilerine dikkat çekti.

Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşan Mahalli şu notu düştü: Barzani solunda Bernard Henri Levy: Fransız Yahudisi yazar gazeteci. 'Arap Baharı'nın patent sahibi ve ideoloğu.

 

Mahalli şu uyarıları yaptı:

6 milyon İsrailli Yahudi bütün dünyaya kafa tutabiliyorsa 6 milyon Kürt kardeşimiz 4 ülkeye rağmen devlet kurar. 6 olur 40 milyon Kesin.

'Arap Baharı'nın yıkımı ortada. 'Kürt Baharı'nın yıkımı 5 kat fazla olacak. İsrail'in kazancı ve sevinci 10 kat olacak. Oyun yeni başlıyor!

'Arap Baharı'nda rol üstlenen Suudi Arabistan ve Körfez ülkeleri 'Kürt Baharı'nda da sahada olacak. Bu onların tarihsel misyonu!

Mahalli Nasrallah'ın şu açıklamalarını da takipçileri ile paylaştı:

Suudi Arabistan Barzani'yi desteklemekten vazgeçmeli yoksa kendisi de parçalanır.

Referandum bir İsrail projesidir.

Barzani derhal referandumu iptal etmelidir.

BOP Suriye'de yenilmiştir şimdi Kürt konusunda yeni BOP peşindeler.

1000
icon
Siho gezer 5 Ekim 2017 09:09

Yikimmi olacak ne olacahsa olsun biz asirlarca Turk.arao fars kisinimi yasiyalim bu islami insanlik dusmani gericiligi artik atmak istiyoruz basimizdan saraylarda siytarilarin olum fermanlari yettide arttida.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ