İBB'de Yandaş medya vurgunu belgelendi!

Gündem 22 Mayıs 2019 22:47
Videoyu Aç İBB'de Yandaş medya vurgunu belgelendi!
A
a

İstanbul seçimin iptali için adeta kendilerini yırtan medyaların İBB'den vurgunu belgelendi!

31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, 18 günlük başkanlığı döneminde İBB kaynaklarının nasıl israf edildiğini ve yandaş şirketlere sağlanan menfaatleri elde ettiği bulgularla açıklamıştı.

YANDAŞ BASIN DA İBB’DEN GEÇİNİYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin, Ekrem İmamoğlu aleyhine yayınlar yapan yandaş medyayı nasıl beslediği belediye şirketinin çalışanı tarafından kaydedildi.

16Punto'nun haberine göre; İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Ağaç A.Ş.’nin Sarıyer’deki ağaç satış noktasında çalışan Nuri Başkapan isimli vatandaş, toplam 8 kişinin çalıştığı satış noktasına 10 adet Yeni Şafak, 10 adet de Sabah gazetesinin her gün düzenli olarak bırakıldığını açıklayarak durumu cep telefonu kamerası ile de kaydetti.

Ağaç A.Ş.’nin diğer satış noktaları ile birlikte genel müdürlüğe her gün Sabah ve Yeni Şafak gazetelerinden 200’er adet dağıtıldığını kaydeden İBB çalışanı “Üzerinde yazılan tarihten başka içinde doğru hiç bir şey yazmayan bu gazetelerin okunacak bir tarafı yok. İnşallah bu soygun düzeni bitecek ve her şey çok güzel olacak” dedi.

1000
icon
Kemal 24 Mayıs 2019 09:36

Onları okuyanda alanda aracı olanda aynı zihniyet boş kafa sonları geldi

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR