İBB duyurdu: ''Başkanımız İmamoğlu'' İşte ilk icraatı

Gündem 18 Nisan 2019 18:57
Videoyu Aç İBB duyurdu: ''Başkanımız İmamoğlu'' İşte ilk icraatı
A
a

İBB duyurdu: ''Başkanımız İmamoğlu'' İşte ilk icraatı ile Ekrem İmamoğlu gönülleri fethetmeye devam etti.

İBB'nin resmi Twitter hesabı üzerinden, dün mazbatasını alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Ekrem İmamoğlu için yapılan ilk paylaşım yapıldı.

Söz konusu paylaşımda "16 Milyon İstanbulluya hayırlı olsun" denildi. 

İşte o paylaşım:

"Dün gerçekleştirilen mazbata teslim töreninin ardından İBB Başkanlık binasına gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, görevi Sayın Mevlüt Uysal’dan devraldı. 16 Milyon İstanbulluya hayırlı olsun"


İLK İCRAATI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesaisinin ilk gününde belediye çalışanlarıyla tanıştı.
İlk olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, daha sonra makamına çıkarak, çeşitli toplantılar gerçekleştirdi. İmamoğlu, toplantıların ardından, bulunduğu kattaki belediye çalışanlarıyla tanıştı.

Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, ''Yemekte ne vardı bugün'' diye sordu. ''Musakka vardı. Sizin için de antrikot'' yanıtını aldı. Çalışana, ''Neden'' diye soran İmamoğlu, ''O şekilde hazırlandı'' yanıtını aldı.

Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu, ''Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak'' talimatını verdi. 'Şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum'' diyen İmamoğlu, böylece ilk olarak ''tabldotu eşitlemiş'' oldu.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ