İçişleri Bakanı'ndan Cumhurbaşkanı adaylarına: Huzur mu battı size?

Gündem 27 Mayıs 2018 22:00
Videoyu Aç İçişleri Bakanı'ndan Cumhurbaşkanı adaylarına: Huzur mu battı size?
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Cumhurbaşkanı adaylarına: Huzur mu battı size?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir buçuk yıldır Edirne Cezaevi'nde bulunan HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılması için çağrıda bulunan Muharrem İnce, Meral Akşener ve Temel Karamollaoğu'na 'huzur mu battı size?' diye sordu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu seçim çalışmaları kapsamında Beşiktaş'ın Dikilitaş semtindeki Ebubekir Camisi'nin alt katında bulunan salonda vatandaşlara seslendi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, muhalefetin oy alabilmek, Batı'ya selam çakmak ve onların şemsiyesinin altına girebilmek için tutuklu bulunan HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın cezaevinden çıkmasını istediklerini savundu.
'SANA BU MU BATTI?'
Soylu, "Doğu ve Güneydoğu'daki huzur mu battı size? Gecenin ikisine, üçüne kadar o insanlar, Doğu ve Güneydoğu'da sokaklarda geziyorlar. 16 yaşındaki kız anasının dizinin dibinden dağa götürülüp terörist yapılamıyor. Akşener sana bu mu battı? Erbakan'ın partisi sana bu mu battı? Sayın Muharrem İnce, sana bu mu battı?" diye sordu.

1000
icon
Yorum 29 Mayıs 2018 00:06

Vasıfsız sıradan bir akp sempatizanını çıkart tv ye bu şekilde konuşur,insan hayal edemediği mevkiye gelince böyle oluyor demek üzücü,demirtaş'ın hapiste tutulmasını hiçbir düşünce haklı gösteremez abisi kardeşi herkimse teröristse bunun bedelini demirtaş niye ödüyor saçmalık adam cb adayı ama hapiste bizim demokrasiyle adaletle düşünce özgürlüğuyle hiç alakamız yok olağanüstü hal ortamında secime gidiyoruz şaka gibi

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ