İki kız çocuğunu alı koyduğu iddia edilen ''sapık herif'' Doğan konuştu

Gündem 11 Eylül 2018 18:52
Videoyu Aç İki kız çocuğunu alı koyduğu iddia edilen ''sapık herif'' Doğan konuştu
A
a

İki kız çocuğunu alı koyduğu iddia edilen, Barış Atay'ın tabiri ile ''sapık herif'' Nihat Doğan konuştu...

İki kız çocuğunu rehin aldığı gerekçesiyle gözaltına alınan Nihat Doğan’a tepkiler çığ gibi büyüdü. HDP’li Barış Atay da sosyal medya hesabından Nihat Doğan’a tepki gösterdi.

Türkücü Nihat Doğan'ın, "11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoymak" suçlamasıyla gözaltına alındığı iddia edildi. Gözaltına alınan Doğan, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı bildirildi.

Kanal D’nin özel haberine göre, çocukların ailesi, Nihat Doğan’ın çocukları davet ederek harçlık vermeye çalıştığını iddia etti. Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan Doğan, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Doğan'ın avukatı Abdürrahim Elitaş, “Bunlar aslı astarı olmayan iddialar” ifadelerini kullandı.

Nihat Doğan olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

BARIŞ ATAY: SAPIK HERİF

Haberin yayılmasının ardından sosyal medya ayağa kalkarken, Nihat Doğan'a bir tepki de HDP Hatay Milletvekili Barış Atay'dan geldi. Atay, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Doğan için "Sapık herif" ifadesini kullandı.
NİHAT DOĞAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ
İki kız çocuğunu alıkoyduğu iddialarına yanıt veren sözde türkücü Nihat Doğan, kendisinin çok önemli bir simge olduğunu söyledi: "15 Temmuz'da milletin yanında durduğumuz için Nihat Doğan çok önemli bir simgedir. Yıllarca saldırılmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Nihat Doğan'ı yok ederlerse, diğer direniş hatlarını yok etmek kolaydır."

1000
icon
Ömer Faruk 24 Eylül 2018 09:42

Ya nihat bi git ya sende mi kendini nimetten saymaya başladın

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ