İlkokul müdürü Kılıçdaroğlu'na yumruk atana böyle sahip çıktı!

Gündem 23 Nisan 2019 22:40
Videoyu Aç İlkokul müdürü Kılıçdaroğlu'na yumruk atana böyle sahip çıktı!
A
a

İlkokul müdürü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atana böyle sahip çıktı!

İzmir’de bir İlkokul Müdürü Ayşe Çevik’in, CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’nın Çubuk ilçesindeki piyade er Yener Kırıkcı’nın cenaze töreninde saldıranlardan Osman Sarıgün’le ilgili destek paylaşımında bulunduğu ortaya çıktı.

Çevik, “Osman Dayıyı müdafaa etmek için 800 avukat gönüllü başvuru yapmış. Gurur duydum” ifadelerini kullandı. 800 avukatın gönüllü olduğu da yalan çıktı.


Çevik’in Çiğli Selim Diniz İlkokulu’nda çalıştığı öğrenildi.

Ayşe Çevik’in 31 Mart yerel seçimleri öncesi 13 Şubat’ta, AKP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Nihat Zeybekci ile çektirdiği fotoğrafı  profil fotoğrafı olarak sayfasını yerleştirip paylaştığı da görüldü.

1000
icon
Haydar resber 24 Nisan 2019 03:02

Hayal edmiyaorum bu kafa çocuklarımızı eytiyor çok yazık bu sorunlu kafa ettim yuvalardan olduğu süreç biz ülke olarak bir adim ileri gidemeyiz Türkiye cumhuriyet kurucusunu partinin genel başkanına linç girişimi bu başlık gerici yobazlardan ve haiyin Alçaklar azgın teröristler nevretle lanetliyorum he alcaklar sizin PKK ne farkinlz var aziz seydin hatırasına bu alagsizlik nedir hey azgın vampirler bizm inancımız da bir insani öldürdü bütün insanlığı öldürmüş olursun bir insani hattı kurtarsın zaman bütün insanlığı kurtadin 70 yasında insana yapılan. Baktimada dehşete düştüm sayın genelbaskan Kılıçdaroğlu

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ