İmamoğlu garibana müjdeyi verdi!

Gündem 4 Mayıs 2019 13:20
Videoyu Aç İmamoğlu garibana müjdeyi verdi!
A
a

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu garibana müjdeyi verdi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatı üzerine İHE ramazan pidesinin fiyatını belirledi.

Habertürk’ten Mehmet Demirkaya’nın haberine göre, İHE, ramazan ayında büfelerinde satışa sunacağı 300 gramlık pidenin fiyatını 1 lira olarak belirledi. Karar İBB Genel Sekreterliğinin koordinasyonunda yapılan toplantıda alındı.

Ekrem İmamoğlu da kararı Twitter hesabından duyurdu, "İstanbullular bu yıl belediye iştirakimiz Halk Ekmek’ten Ramazan pidesini zamsız alacak. 300 gr Ramazan pidesi büfelerimizden 1 TL’ye halkımıza sunulacaktır" dedi.

 

​İmamoğlu, daha önce "Vatandaşımızın makul fiyatlarla pide alabilmesini sağlamak adına Halk Ekmek bu konuda çalışma yürütüyor. Sizlerle paylaşacağım" demişti.

İmamoğlu dün de, su ile toplu ulaşımda indirim ve ücretsiz taşıma yapılması konusunda talimat vermişti.

1000
icon
Selma 5 Mayıs 2019 06:58

Seçim zamanı eter işte böyle yapacağım VS seçim biter gerek yüzleri i. O zaman görürüz Ama imamoğlu bir şeyde yapmasa insana insan gibi davranması kişiye saygı göstermesi. İllet zillet dememesi beni çok etkiledi güneş gibi doğdu içimizi ısıttı iyiki varsın gönül kapımız her zaman a cık Allah razı olsun kütülüklerden rabbim korusun

0 0 Cevap Yaz
Baydal imre 4 Mayıs 2019 23:45

Allah senden razi olsun fakir fukarayi bir sen duşündun seni canda kutlarin allahima emanet ediyorum saygi ve selamlar asil adam

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ