İmamoğlu'nu karalamak için kanala çıkardılar tersi oldu! Oy kazandı

Gündem 20 Mart 2019 01:00
Videoyu Aç İmamoğlu'nu karalamak için kanala çıkardılar tersi oldu! Oy kazandı
A
a

Ülke TV Ekrem İmamoğlu'nu karalamak için kanala çıkardılar tersi oldu! Oy kazandı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yandaş Ülke TV’de Turgay Güler’in konuğu oldu.

Programda sunucu Turgay Güler’in provokatif sorularına sabırla karşılık veren İmamoğlu sonunda patladı.
İmamoğlu, Turgay Güler’in sürekli PKK’ya ilişkin görüntüler izletip sorular sormasına “Yaklaşık 20 dakikadır siz burada terör örgütünün propagandasını yapıyorsunuz” dedi.

Turgay Güler bu cevap karşısında afalladı. Güler İmamoğlu’nun bu cevabının ardından daha fazla konuşmasına müsaade etmedi.

Turgay Güler’in söylediklerine ise İmamoğlu’nun yanıtı; “Yanlış yoldasın gözün bile sağa sola kayıyor bana cevap veremiyorsun” oldu.

İmamoğlu Güler’e “20 dakikadır konuşuyorsun ben beş dakika bile konuşamadım” diye sitem etti.

İmamoğlu, Turgay Güler’e “sen programı yönetemiyorsun istersen reklam arası ver önerisinde bulunurken” polemik devam etti.
Ekrem İmamoğlu Turgay Güler’in PKK’ya ait görüntüleri tekrar yayınlamak istemesi üzerine “Daha fazla terör örgütünün reklamını yapma. 50 dakika terör örgütünün reklamını yaptın. Beni konuşturmadın” ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU AKP'LİLERDEN PROGRAM SONUNDA OY KAZANDI!1000
icon
Ahmet 22 Mart 2019 13:13

Yerel seçim yapılacak milletvekili seçimi değil terör örgütünü soracaksın bunun muhatabı imamoglu değil Cumhurbaşkanı hükümet bahceliye sor sorabileceksen tabi .

0 0 Cevap Yaz
Hey cocuk 20 Mart 2019 06:57

Satılık sunucu

0 0 Cevap Yaz
Aydın kaymak 20 Mart 2019 03:06

Bu ülkenin başına yönetimine ekrem imam oğlu gibi gerçek devlet adamları lazım bu ülke o zaman çağ atlar sper güç olur erdopan olsa ya. O sunucuyu döverdi yada sabahı beklemez dava açardı benşm tv yi kırasım geldi teşekkürler imam oğlu allah sana kazanmak nasip etsin chp li deyilim geçen seçşm akp ye oy verdim bu defa asla

0 0 Cevap Yaz
Gulsun 20 Mart 2019 02:01

Yazıklar olsun kanala gerçekten pkk provandasini yaptı yandanlar bu kadarda olmaz akp gidince bu kanallar ne yapacak kandırıldığını diyecekler inadına ımamoğlu

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ