İmamoğlu'nun programı yarıda kesildi: ''Erdoğan benimle uğraşma''

Gündem 21 Mayıs 2019 12:32
Videoyu Aç İmamoğlu'nun programı yarıda kesildi: ''Erdoğan benimle uğraşma''
A
a

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun programı yarıda kesildi: ''Erdoğan benimle uğraşma''

Eski CNN Türk çalışanlarından Emin Çapa, konuya dair bir tweet attı ve "Kesin bilgi olarak yazıyorum. Evet Ekrem İmamoğlu yayını bitsin diye reji telefonla arandı. Evet yayının tekrarının konulmaması talimatı verildi" dedi.

Çapa şöyle devam etti: 

"Büyük kısmında yönetici olmak üzere 20 yıl çalıştığım, haklı/haksız iktidar ve muhalefetin ağır eleştirilerine uğrasak da, bir takım doğrulara tutunmaya çalıştığımız (bazen başardık bazen başarısız olduk) kanalın düştüğü durum içimi acıtıyor. Ha bu tavırların seçim üzerinde bir etkisi var mı? İmamoğlu'nun seçimi kazanmak için bu yayınlara ihtiyacı var mı? Hayır yok. Zaten artık bu tip yayınlara çıkmamalı. Çünkü buradaki amaç, 'bakın biz ona da söz hakkı veriyoruz, İmamoğlu mağdur değil' imajı yaratmak."

İMAMOĞLU'NDAN ERDOĞAN'A REST!
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dile getirilen 'FETÖ' imasına yanıt verdi: "Bir kanala çıkmakla insanlar itham edilmez. Ben hayatımda FETÖ'yü övmedim. Benimle uğraşacağınıza Ankara'da işinize bakın." İmamoğlu, 23 Haziran'da yeniden yapılacak İBB seçimlerinin sonucunu 3.5 saat içinde paylaşacaklarını söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ