İnce'den liste tartışmalarına gönderme: "Cumhurbaşkanı olduğumda..."

Gündem 21 Mayıs 2018 15:11
Videoyu Aç İnce'den liste tartışmalarına gönderme: "Cumhurbaşkanı olduğumda..."
A
a

Muharrem İnce'den liste tartışmalarına gönderme: "Cumhurbaşkanı olduğumda..."

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP'de dün gece yaşanan liste depreminden sonra, "sesim kısıldı" diyerek Zonguldak ve Bartın mitinglerini iptal edebileceğini duyurmuştu.

Ancak, İnce'nin İletişim Koordinatörlüğü'nün yaptığı yeni açıklamada, Bartın mitinginin 14.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda; Zonguldak Mitingi'nin ise 17.00'de Madenci Anıtı önünde yapılacağı duyuruldu.

Muharrem İnce, Bartın mitinginde konuştu. CHP'deki liste tartışmalarına değinen İnce şunları söyledi:
"Hedef büyük. Zaman dar. Milletvekili listeleriyle uğraşacak halimiz yok! Ben Cumhurbaşkanı olduğumda bakanların listesini ben yapacağım. Bunlara takılmayın."

RAHATLIKLA SESİN BİLE KISILAMIYOR BU MEMLEKETTE

Baktık yandaş medya saldırıyor,'”CHP’de sarsıntı’. Rahatlıkla sesin bile kısılamıyor bu memlekette. ‘Yiyelim iğneyi gidelim’ Bartın’a dedik. Milletvekili listeleri açıklandı. memnun olan olur, olmayan olur. Bunlarla uğraşacak halimiz yok. Hepsi bizim arkadaşımız, fark etmez. Genel merkez yapar milletvekili listelerini. Ben cumhurbaşkanı olduğumda bakanların listesini yapacağım. Bunlara takılmayın, böyle bir şey yok. Sadece CHP’lilerin değil, herkesin oyuna talibim.

ANKETÇİLERİ CİDDİYE ALMAYIN
Televizyona anketçilerin bir kısmını ciddiye almayın. Onlar birilerinin sözcüsü. Emin olun ortada araştırma yok. Gel peşime takıl gör araştırmayı. Gel otobüsümüzde yer var. Bunlara takılmayın, bunlar mahçup olacaklar. Sesim kötü çıkıyor olabilir ama söylediklerim doğrudur.

SEÇİM GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAĞIZ
24 Haziran’da ilk işimiz seçim güvenliğini sağlayacağız. Yabancı yatırımcı Türkiye’ye gelmiyor, neden? Güven duymuyor. Para güvenli bir limanı sever. Bunu kuracağız. Ekonominin başına bizden olursa olsun da ne olursa olsun değil, ehliyetli insanları getireceğiz. Ekonomi ile ilgili kurumları başta Merkez Bankası olmak üzere bağımsız hale getireceğiz. Merkez Bankası Başkanı’nı CHP Genel Merkezi’ne davet etmeyeceğiz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR