İnce Erdoğan'a sordu: Ben garibanım sen nasıl zengin oldun?

Gündem 9 Mayıs 2018 20:53
Videoyu Aç İnce Erdoğan'a sordu: Ben garibanım sen nasıl zengin oldun?
A
a

Muharrem İnce Tayyip Erdoğan'a sordu: Ben garibanım sen nasıl zengin oldun?

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bu akşam saat 21.00'da görüşeceklerini söyledi. "Şimdi de ona gidip başarılar dileyeceğim" diyen İnce, Erdoğan'ın manifesto açıklamasını eleştirdi: "Manifesto bir gelecek bildirisidir. Sen 16 yıldır iktidardasın, manifesto yayınlayamazsın. Ben yayınlarım."
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı ince İnce, Edirne Cezaevi'nde HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret ettikten sonra kentte düzenlenen mitinge katıldı.

İnce'ye mitingde CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti kurucularından Abdüllatif Şener eşlik etti.

'GİDİP ERDOĞAN'A BAŞARILAR DİLEYECEĞİM'
İnce, "Sayın Temel Karamollaoğlu'na, makamına gittim başarılar diledim, Sayın Akşener'e, makamına gittim başarılar diledim. Az önce de Sayın Demirtaş'a gittim, başarılar diledim. Şimdi az önce cevap geldi, Sayın Erdoğan da akşam saat 21.00'de parti genel merkezinde beni kabul edeceklermiş, şimdi de ona gidip başarılar dileyeceğim" diye konuştu.
'BEN GARİBAN OLUYORUM DA SEN NASIL ZENGİN OLDUN O MAAŞLA?'

  • Dün Erdoğan, 'Gariban aday' diyor; neredeyse aynı maaşı alıyoruz, ben gariban oluyorum da sen nasıl zengin oldun o maaşla? Siz zenginleşmeden ben zenginleşmeyeceğim.
  • Sayın Erdoğan diyor ki; tek dertleri beni indirmek. Benim senle bir derdim yok. Benim derdim Türkiye. Sen indiğinde dolar inecekse, sen indiğinde euro inecekse, faiz inecekse, mazot inecekse, benzin inecekse in be kardeşim sen de. Ne olacak yani?
  • Sen 80 milyondan daha mı değerlisin? Dünya 5'ten büyük diyordun kutluyorum, arkandayım. Ama Türkiye de senden büyüktür. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ