İnce'nin iddiasını doğrulayan bir belge daha ortaya çıktı!

Gündem 31 Mayıs 2018 14:56
Videoyu Aç İnce'nin iddiasını doğrulayan bir belge daha ortaya çıktı!
A
a

İnce'nin iddiası olan Erdoğan-Gülen görüşmesini doğrulayan bir belge daha ortaya çıktı...

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce daha önce AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’a, “Partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen'le görüştü” demişti. Muharrem İnce’nin bu sözleri Erdoğan ve iktidar cephesinden yalanlandı. Bunun üzerine Muharrem İnce, Kırşehir mitinginde konuya ilişkin çarpıcı bir detayı açıkladı. İnce, Erdoğan döneminde TRT eski Haber Dairesi Başkanı olan Nasuhi Güngör'ün kaleme aldığı “Yenilikçi Hareket” isimli kitapta yer alan; 2000 yılında Erdoğan ile Fethullah Gülen'in görüştüğünün detaylarının olduğu bölümü mitingde okudu.

Odatv, Erdoğan-Gülen görüşmesine ilişkin çarpıcı bir belgeye daha ulaştı.

FETÖ’nün yayın organı Herkul.org sitesinin editörü Osman Şimşek, AKP-Cemaat kavgasını anlattığı “İnkisar” adlı bir kitap kaleme almıştı

Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Pensilvanya’yı ne zaman ziyaret ettiği ve ziyaretin ayrıntıları da bu kitapta yer alıyor.

Osman Şimşek şunları yazmıştı: “2000'li yılların başında AKP'nin kuruluş aşamasında, Recep Tayyip Erdoğan da Pennsylvania'ya gelmiş; yaşadığımız yeri görmüş; kahvemizi içmişti. Hatta o gün musluklarımız bozuktu; bizimle beraber bahçedeki hortumdan abdest almıştı.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ