İntihar eden İsmail Devrim'in oğlundan flaş iddia!

Gündem 23 Eylül 2018 17:57
Videoyu Aç İntihar eden İsmail Devrim'in oğlundan flaş iddia!
A
a

AKP döneminde parasızlıktan intihar eden İsmail Devrim'in oğlundan flaş iddia!

Kocaeli'de oğluna pantolon alamadığı için bunalıma giren ve yaşamına son veren İsmail Devrim'in oğlu verdiği ifade ile babasının bunalımda olduğunu doğruladı.

Yılmaz Devrim olayın hemen ardından verdiği ifadesinde babasının geçirdiği kaza nedeni ile çalışamadığı için bunalımda olduğunu söylediği ortaya çıktı.

Devrim'in oğlu 20 Eylül 2018 günü Jandarma’da verdiği ifadede olayla ilgili şunları anlattı:

'Ailecek evde akşam oturuyorduk. Babam Kurban Bayramının 3. günü motosiklet kazası geçirmişti. Geçirdiği kaza sonucu omuz bölgesinden yaralanmış ve bu yüzden raporlu olarak işe gitmiyordu. Anneme ben size bu şekilde bakamam, çalışamıyorum böyle yaşayacağıma ölürüm şeklinde konuşmuştu. Geçirdiği trafik kazasını kafaya çok takmıştı. Sabah 8.00 gibi annemin bağırmasıyla uyandık. Evdeki tuvalete baktığımda babamı tuvalette asılı olarak gördüm. Komşulardan yardım istedim. Abim makas ile astığı ipi kesti ve 112’yi aradık. Benim bilgim ve gördüğüm bundan ibaret. Başka bir diyeceğim yoktur.'

İsmail Devrim'in kaza öncesi çalıştığı firmadan da bir açıklama geldi. 

BAŞSAVCILIK 'PSİKOLOJİK' DEDİ

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan soruşturma sonrasında yapılan açıklamada;

“21.09.2018 tarihinde bazı internet haber sitelerinde 'Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, oğluna okulun istediği pantolonu alamayan baba İsmail Devrim, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi” şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmaması sebebiyle bu açıklamayı yapma zaruriyeti hasıl olmuştur.

Körfez Cumhuriyet Başsavcılığınca, 20 Eylül 2018 tarihinde evinde kendini asmak suretiyle intihar eden İsmail Devrim hakkında yürütülen soruşturma kapsamında; İsmail Devrim’in 23 Ağustos 2018 tarihinde trafik kazası geçirdiği, yaralandığı için çalışamaması nedeniyle bunalıma girdiği anlaşılmıştır.

Habere konu kişinin herhangi bir borcunun bulunmadığı, oturduğu evin kendisine ait olduğu, ailesiyle bir geçimsizliğinin olmadığı ve Dilovası ilçesinde bir şirkette çalıştığı tespit edilmiştir. Haberlerde belirtildiği gibi oğlunun okul pantolonunu alamaması söz konusu değildir. Bu yönde çıkan haberler asılsızdır. Soruşturma halen devam etmektedir. Gerek duyulması halinde ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.' denildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ