IŞİD ''Reina gibi olacak'' dedi! Adres verdi...

Dünya 26 Kasım 2017 19:35
Videoyu Aç IŞİD ''Reina gibi olacak'' dedi! Adres verdi...
A
a

31 Aralık 2016'da eğlence mekanı Reina'ya saldırarak 39 kişiyi katleden terör örgütü IŞİD...

Terör örgütü IŞİD'ın kendisine bağlı teröristlere,  İngiltere,  Almanya ve  Fransa'da Noel zamanı sırasında saldırı düzenlemeleri için çağrıda bulunduğu ileri sürüldü.

HACKERLAR ELE GEÇİRDİ

The Epooch  Times'ın haberine göre, BlackOps Cyber tarafından ele geçirildiği belirtilen fotoğraflarda IŞİD'ın, Noel öncesinde  İngiltere,  Almanya ve  Fransa'ya saldırmayı hedeflediğine ilişkin uyarılar yer alıyor.

KANLI BIÇAKLA EYFEL KULESİ ÖNÜNDE POZ VERDİLER

Fotoğraflarda, "Yakında sizin tatilinizde" ifadeleri, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak yer alırken, posterlerden birinde,  Fransa'nın  Paris kentinden bulunan Eyfel kulesinin önünde eli bıçaklı bir saldırgan bulunurken, diğer bir posterde ise  İngiltere'nin başkenti  Londra'nın en kalabalık caddelerinden biri olan Regent Street'te bir saldırganın önünde diz çökmüş Noel Baba resmediliyor.

SALDIRILAR NOEL'DE GERÇEKLEŞEBİLİR

Saldırıların Noel Bayramı sıralarından gerçekleşeceği tahmin edilirken, tehdit edilen hükümetler bir açıklamada bulunmadı.

39 KİŞİYİ KATLETMİŞTİ

IŞİD üyesi Abdülkadir Masharipov, 2016'nın son gecesi,  İstanbul'daki Reina eğlence mekanında yeni yılın gelişini kutlayan kalabalığa saldırmış,katliamda 39 kişi hayatını kaybetmişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ