İsmail Saymaz'dan bomba: Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu...

Gündem 29 Temmuz 2020 20:56
Videoyu Aç İsmail Saymaz'dan bomba: Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu...
A
a

İsmail Saymaz'dan dikkat çeken açıklama: Kılıçdaroğlu'nun tepkisini çeken 'Alternatif liste' Kaftancıoğlu’ndan

Gazeteci İsmail Saymaz CHP'de KIlıçdaroğlu'nun "ne yapmaya çalışıyorlar" diyerek kızdığı liste krizine yönelik yeni bir iddia ortaya attı.  Saymaz, "Alternatif liste Kaftancıoğlu’ndan" dedi.

Pandemi döneminde karşı karşıya gelen, sosyal medyada karşılıklı gerilim yaşayan Canan Kaftacıoğlu ve İsmail Saymaz arasında yeni bir gelişme daha yaşanıyor. Gazeteci İsmail Saymaz  daha önce Muharrem İnce'nin canlı yayında ekranı terk ettiği Haberglobal ekranlarındaki canlı yayında yeni bir iddia ortaya attı. 

Geçtiğimiz hafta sonu  gerçekleştirilen ve CHP liderinin kızdığı alternatif listenin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve ekibi tarafından hazırlandığı iddia edildi.

Haber Global televizyonunda canlı yayında konuşan gazeteci İsmail Saymaz, “Hedef iktidar anahtar listesi”nin Kaftancıoğlu tarafından hazırlandığını belirterek “Canan Hanım ile liste konusunda görüştüm. Listenin kendileri tarafından hazırlandığını söyledi. ‘Bu listede Yıldırım Kaya ve Tuncay Özkan yok. Neden yok çünkü girmelerini istemedim. Seçilmemeleri için elimden geleni yaptım. Aykut Erdoğdu listemizdeydi ancak seçtiremedik’ dedi. Bu liste İstanbul İl Örgütü tarafından yazılmış” diye konuştu. 

Saymaz'ın açıklamaları sonrası gazetecilerin ulaşmaya çalıştığı Kaftancıoğlu ise sessizliğini koruyor.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR