İstanbul'a Atatürk'ü getiren İmamoğlu: O vakıfa kuruş yok!

Gündem 23 Nisan 2019 14:24
Videoyu Aç İstanbul'a Atatürk'ü getiren İmamoğlu: O vakıfa kuruş yok!
A
a

Bilal Erdoğan'a şok...İstanbul'a Atatürk'ü getiren İmamoğlu açıkladı: O vakıfa kuruş yok!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe’de İstanbullularla buluştu.

Büyük bir coşkuyla karşılanan İmamoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, İBB’nin ödeme yaptığı vakıflar arasında bulunan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın vakıfı olan TÜRGEV, TÜGVA ve Okçuluk Federasyonunu ima ederek, “Yok artık bana, kişilere, partilere, derneklere, vakıflara, cemaatlere… Öyle şey yok, yok kardeşim.. Buna izin vermeyeceğim” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

İmamoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Size söz veriyorum vatandaşın tek bir kuruşunu bile israf etmeden oraya buraya hesapsızca saçmadan, yandaşa yoldaşa, peşkeş çekmeden bir emin yönetici olarak hassasiyetle harcayacağız. Söz veriyorum kimsesizlerin kimsesi olacağım. Bu kentin mazlumları, mağdurları ve unutulmuşları kalmayacak. Kimsesizlerin kimsesi olmayı bile bir insaniyetle olağanüstü bir hassasiyetle yapacağım. Hiç kimse kamu gücünden korkmayacak. İBB’de hiçbir kamu görevlisi, kamu gücünü kendi gücü olarak görmeyecek. Ben bütün çalışma arkadaşlarımın emeğinin hakkını vereceğim. Yok artık bana, kişilere, partilere, derneklere, vakıflara, cemaatlere… Öyle şey yok, yok kardeşim.. Buna izin vermeyeceğim. Hizmet edecekleri 16 milyon İstanbullular..”

İSTANBUL'U ATATÜRK'LE YENİDEN BULUŞTURDU!

Ekrem İmamoğlu'nun İBB Başkanlığına oturmasının ardından büyükşehir belediyesinin sitesinde yapılan değişiklik dikkat çekti.

Yerel seçimlerin üzerinden geçen 17 günlük sürecin ardından Ekrem İmamoğlu, mazbatasını alarak görevinin başına geçti.

İmamoğlu'nun göreve başlamasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sitesinde yapılan değişiklik dikkat çekti.

Daha önce İstanbul'dan görüntülerin yer aldığı alan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafıyla birlikte, "Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir" sözlerine yer verildi.

İşte sitenin son hali:

1000
icon
34 ist 23 Nisan 2019 18:18

Bravo baskan bukadar zorlanmalar o paralar icindi.Allah razı olsun sizden kardesim.

0 2 Cevap Yaz
Adana 01 23 Nisan 2019 14:41

Helal sana sayin ekrem imamoglu bir ataturkcu olarak gurur duyuyorum.irelleyen zamanda bir dikdatorun yikilisini gorecez insallah

0 5 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ