İşte AKP Türkiye'si: İşsiz genç üzerine benzin döküp ateşe verdi

Gündem 20 Eylül 2018 21:03
Videoyu Aç İşte AKP Türkiye'si: İşsiz genç üzerine benzin döküp ateşe verdi
A
a

İşte AKP Türkiye'si: Şanlıurfa'da İşsiz genç üzerine benzin döküp ateşe verdi

Şanlıurfa'da belediye başkanları ve milletvekillerinin aşure dağıtımı sırasında 'iş isteyen' bir genç, iddiaya göre olumsuz yanıt alınca meydanda üzerine benzin döküp ateşe verdi. Alevler içerisinde kalan gence çevredekiler tarafından yangın tüpü ile müdahale etti. Vücudunun büyük bölümünde yanıklar oluşan genç, ambulansla hastaneye götürüldü.


Olay, Topçu Meydanı’nda meydana geldi. İddiaya göre, adı öğrenilmeyen işsiz genç, iş başvurusu için defalarca belediyeye gelip başkan ile görüşmek istedi.
Gencin bu isteği gerçekleşmeyince meydanda aşure dağıtımı için toplanan belediye başkanları ve milletvekillerinin bulunduğu alana gelen genç “İşsizim ve açım” diyerek yanında getirdiği benzini üstüne döküp kendini yaktı.
Bir anda alev topuna dönen gencin yardımına çevredeki esnaflar yetişti. Genç, kaldırıma uzatılarak yangın tüpü ve hortumla müdahale edilip söndürüldü.
1000
icon
Ahmet MERİÇ 21 Eylül 2018 15:02

kendini yaktı amma yazar kasa atmadi(!) Kendini yakmanın ne değeri varki?.. Adam 20 yıl önce bir yazar kasa atti hala gündemde...akp genel başkanı ve akp cumhurbaşkanı sıkıştığı her yerde atılan o yazar kasayı gündeme taşıyor,amma kendini yakan insanlardan hiç söz etmiyor...neden?..çünkü akp için insan sadece bir oy verme aracıdır...oy işlemi bitince yak gitsin...hiç değeri kalmiyor...

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ