İşte ittifak ruhu! Özel: Oyumu İYİ Parti'ye vereceğim

CHP 19 Şubat 2019 19:48
Videoyu Aç İşte ittifak ruhu! Özel: Oyumu İYİ Parti'ye vereceğim
A
a

İşte ittifak ruhu! Özgür Özel: Oyumu İYİ Parti'ye vereceğim

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin Kayseri'deki belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

Özgür Özel, 'Ben de hiç erinmeden, yüksünmeden İYİ Parti'ye oy vereceğim. Hepinizi bu birlikteliğe sahip çıkmaya davet ediyorum' dedi.

İYİ PARTİ LOGOSU ALTI OK HÜKMÜNDEDİR

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İYİ Parti ile yapılan işbirliği ile ilgili konuştu. İYİ Parti ile anlaştıklarını ve iki partinin de bazı bölgelerde seçime girdiğini bazılarında girmediğini söyleyen Özel, "Herkese söylüyorum. Sandık başına vardığımızda, ilçede CHP varsa CHP, İYİ Parti varsa İYİ Parti. Büyükşehirde İyi Parti olduğuna göre, İYİ Parti logosuna baktığımızda bu seçimde o logo bizim için altı ok hükmündedir" dedi.

'İYİ PARTİYE OY VERECEĞİM'

'Aynı yaklaşımın, Sayın Genel Başkanım deyince bana kızan, 'Ablan ne zaman genel başkan oldu' diyen İYİ Parti'nin Sayın Genel Başkanı Meral Akşener için de geçerli olduğunu bilin. " diyen Özel, devamında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için, "İstanbul'da iki kez altı oka oy basacak" diyerek, "Ben de hiç erinmeden, yüksünmeden İYİ Parti'ye oy vereceğim. Bu yüzden hepinizi bu ittifaka büyük bir coşku, büyük bir kararlılıkla sahip çıkmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

SANDIK GÖREVLİSİ GÖZÜNÜ DÖRT AÇMALI

Özel, sosyal medyadaki "oylar çalınacak, oylar korunamayacak" şeklindeki iddiaların seçmeni sandıktan uzak tutmak için yapılan bir proje olduğunu ileri sürerek, "Eğer sandık görevlisi günü geldiğinde görev yerine zamanında giderse gözünü dört açarsa herhangi bir hile olmadan sayımı tamamlattırıp ıslak imzayı sana getirirse problem yok" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ