İşte Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu arasında geçen konuşmalar

Gündem 13 Aralık 2018 23:04
Videoyu Aç İşte Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu arasında geçen konuşmalar
A
a

İşte CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu arasında geçen konuşmalar...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ailesiyle evinde yaptığı kahvaltıda ilginç diyaloglar yaşandığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu bugün adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için konuşulan İmamoğlu'nun ailesinin evine kahvaltıya gitmişti.

Odatv’nin haberine göre; kahvaltıda, Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nun babası Hasan İmamoğlu’na “Oğlunuzu istemeye geldik” dedi.

Eski bir siyasetçi olan, Özal döneminde ANAP Trabzon il Başkanı olan baba İmamoğlu da bunun üzerine “Zaten Akçaabat’tan bir kız aldınız. (Kılıçdaroğlu’nun gelini Trabzon Akçabatlı) Bir de oğlan veririz, olur” yanıtını verdi.

İmamoğlu’nun annesiyle de sohbet eden Kılıçdaroğlu, “Siz ne düşünüyorsunuz?”diye sordu. Hava İmamoğlu ise “Kardeşi 9 yıl sonra doğdu. O yüzden uzun süre tek çocuk sevdim ben. Sevinirse sevinirim, üzülürse çok üzülürüm” deyince, araya baba Hasan İmamoğlu girdi.

Hasan İmamoğlu, “Kız evinde naz olur, burası oğlan evi. Oğlanı istemeye gelmişler, naz etme” dedi. Bu renkli diyalogların evde kahkalara neden olduğu öğrenildi.
Kemal Kılıçdaroğlu ziyaretin ardından çıkışta yaptığı açıklamalarda, “Süreç gayet güzel işliyor. İstanbul'u Allah'ın izniyle alacak, gerçek anlamda dünyanın en önemli metropollerinden birisi haline getireceğiz. Ziyaret elbette önemli”ifadelerini kullanmıştı.

İşte bugünkü görüşmeden fotoğraflar:


1000
icon
Esra bora 14 Aralık 2018 01:45

Gürsel tekin dururken imamoğlu bence gereksiz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ