İşte Muharrem İnce'nin topladığı imza sayısı!

Gündem 19 Temmuz 2018 11:46
Videoyu Aç İşte Muharrem İnce'nin topladığı imza sayısı!
A
a

İşte CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce'nin topladığı imza sayısı!

Muharrem İnce'nin sağ kolu CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, olağanüstü kurultay talebiyle imza toplayan CHP'lilerin sayısını açıkladı. Tüzün, kurultay için 3 günde toplanan imza sayısının 526’ya ulaştığını söyledi.

Tüzün, açıklama yaptığı sırada imza veren delege sayısının 526'ya ulaştığını açıkladı. Tüzün, "Bugün itibariyle 521+ 5 kişi olarak 526 imzaya ulaştı" dedi.

Tüzün, sözlerini "Yarın 17.30 itibariyle yeni bir açıklama yapacağız. Yeter sayıya yarın ulaşacağımızı düşünüyoruz" diyerek noktaladı.

Parti Meclisi (PM) üyesi Gaye Usluer de "Dün saat 17.00 itibariyle bu sabahki verileri katmaksızın Noter tasdikli imza sayısını paylaşıyorum: Tam 521 delegemiz dün saat 17.00 itibariyle olağanüstü kurultay taleplerini bizimle paylaştılar" açıklamasını yaptı.

1000
icon
Mustafa yücedağ 19 Temmuz 2018 12:22

Sayın delege arkadaşlar Evwt değişim olsun yenlik olsun bu partıden bişeler olsun hepimizin istediği bu ama lütfen sizden ricam oy vermedın önce şunu soralım ve bize bir açıklama borçlular biz ... bu secımı neden kaybettik cvp alalim ondan sonra oy vermeli. Bu CHP li olarak her kesın hakı sanırım çünkü bu secım kaybedılmedı ama neden. Hibe edıldı onu öğrenelım

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ