İşte o alçaklık: FETÖ'cü şirketlerde 15 Temmuz'u andı!

Gündem 15 Temmuz 2018 16:52
Videoyu Aç İşte o alçaklık: FETÖ'cü şirketlerde 15 Temmuz'u andı!
A
a

İşte o alçaklık: FETÖ'cü şirketlerde yaptırdıkları 15 Temmuz'u utanmadan andı!

15 Temmuz'un yıl dönümünde...unutulmaması gereken bir de “iki yüzlüler” var.

İzmir'de, FETÖ'ye yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında kentin tanınmış işadamlarından Orkide Yağları'nın sahibi Ahmet Küçükbay'ın da bulunduğu, çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

Ahmet Küçükbay, İstanbul Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi öncesi birçok gazeteye tam sayfa ilan verip destek vermişti.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından TMSF’ye devredilen Kayseri merkezli Boydak Holding yöneticilerinin yargılandığı davada karar çıkmıştı. Boydak kardeşler 7.5 ile 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılmıştı. Boydaklar 15 Temmuz darbe girişiminin hemen ardından gazeteler verdikleri ilanda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteğini açıklamıştı. Ünlü tatlıcı Faruk Güllüoğlu da, 2016 yılında FETÖ'ye finansman sağladığı iddiasıyla tutuklanmıştı. Tutuklama öncesinde Güllüoğlu da gazetelere ilan verip “iki yüzlülüğü” göstermişti.

Gazeteci-Yazar Toygun Atilla, 15 Temmuz darbe girişiminden günler sonra gazetelere ilan verip “AKP safında” görünmeye çalışan bu FETÖ’cü işadamlarını yazdı. Toygun Atilla Twitter’da “FETÖ’cülüğü, iki yüzlülüklerini, yüzsüzlüklerini hala anlayamayanlar 15 Temmuz darbe girişiminden sonra verilen şu gazete ilanlarına bir göz
gezdirsinler. FETÖ’cülük işte budur...” mesajını paylaştı.

İşte o mesaj ve gazete ilanları:1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ