İYİ Parti TRT'ye öyle bir hediye gönderdi ki...

İYİ Parti 5 Nisan 2018 22:12
Videoyu Aç İYİ Parti TRT'ye öyle bir hediye gönderdi ki...
A
a

İYİ Parti TRT'ye öyle bir hediye gönderdi ki.. yandaş TRT şok geçirecektir

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Taha Çaykuş, on binlerce kişinin katıldığı İYİ Parti 1. Olağan Kongresi'ni yayınlamayan TRT'ye tepki gösterdi. Çaykuş, TRT Genel Müdürlüğü'ne kongre fotoğrafları, abaküs ve hesap makinesi gönderdi.

İYİ Parti İl Başkanı Taha Çaykuş, haftalık basın toplantısında 1 Nisan Pazar günü Ankara'da yapılan 1'inci Olağan Kurultayı'nı değerlendirdi.

Çaykuş, İYİ Parti'nin Türk siyasi tarihinin en büyük, en heyecanlı ve en inançlı kurultayını gerçekleştirdiğini söyledi.

Kurultayın TRT tarafından yayınlanmamasına tepki gösteren Çaykuş, şöyle konuştu:

"TARİHİN EN BÜYÜK KATILIMA SAHİP KURULTAYI YAYINLANMADI"

"AK Parti'nin 'eskiden tuvalete 1 milyona gidiyorduk, şimdi 1 TL'ye gidiyoruz' açıklamasını bile canlı yayınlayan medya, kaç bin kişinin katıldığı tam olarak tespit edilemeyen tarihin en kalabalık kurultayını yayınlamamıştır. Oysa ki bizler sadece devletimizin kanalından adalet beklemiştik, eşitlik beklemiştik. Çünkü idarecilerimiz hangi dine mensup olurlarsa olsun, yönetimlerinden inandıkları dinin adaleti ve eşitliği emreden kurallarına uyacaklarını düşünmüştük. Ama adil davranmadılar, görmediler, göstermediler, duymadılar, duyurmadılar" dedi. 


"MEDYA BİZE YER VERMEZSE, BİZ MEYDANLARA İNERİZ"

TRT Genel Müdürlüğü'ne kurultay fotoğrafları, abaküs ve hesap makinesi göndereceklerini söyleyen Çaykuş, "Mantıklarının kabullenemediği, matematiklerinin ise yetmediği bu kalabalığı gözleri ile görsünler, abaküs ile saysınlar ve hesap makinesi ile toplasınlar. Ayrıca bizler inançlı ve kararlı insanlarız. Sel gibi akan bu kalabalığı engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Medya bize yer vermez ise biz meydanlara ineriz" ifadelerini kullandı.

Açıklamanın ardından Çaykuş, abaküs ve kurultay fotoğrafları ile hesap makinesini kargo ile TRT Genel Müdürlüğü'ne gönderdi. 

1000
icon
Şahin Hüseyin Celep 6 Nisan 2018 16:10

Bir yıl elektrik faturalarımızı biriktirelim ve milyonlarca faturayı TRT'ye gönderelim. Bizden çaldıklarının hesabını bir de hizmet vermemenin hesabını yapsınlar. Artık TRT'ye karşı eyleme geçmeliyiz.

0 0 Cevap Yaz
Dellendim 6 Nisan 2018 12:19

Bu gün cuma sövmeyeceğim.yarın a bişey diyemem

0 0 Cevap Yaz
Ömer Satılmış 5 Nisan 2018 23:24

Bir şişe kar suyu ile bir kilit te ilave olarak gönderebilirdi.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ