İyice azıttılar: Sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var

Gündem 6 Mart 2018 11:25
Videoyu Aç İyice azıttılar: Sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var
A
a

Bu haber İyice azıttılar haberidir: Sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var...

Manken Ece Gürsel, dün Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu.

Bilal Özcan, Ece Gürsel'e "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Ece Gürsel ise Bilal Özcan'a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti" yanıtını verdi.

“BAKTIN ADAMIN GENLERİ GÜZEL, YAP ÇOCUĞU NE VAR!”

Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ile skandal imza attı:

"Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyorsunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?"

“SANKİ İNŞAAT İŞÇİLERİNİN AİLESİ YOK, ONLARIN AHLAK ANLAYIŞLARI YOK, DUYGULARI YOK…”

Cumhuriyet.com.tr'ye konuşan İnşaat İşçileri Sendikası Örgütlenme Sekreteri Yunus Özgür, Seda Sayan'ın sözlerine çok öfkelendiğini belirterek şunları söyledi:

“Zaten devlet, taşeron patronları inşaat işçisini insan yerine koymuyor. Bu tür programlarda da inşaat işçisi insan yerine konmuyor. Her gün inşaat işçileri şantiyelerde iş cinayetlerinde yaşamını yitiriyor. Patronlar da inşaat işçisini para üreten bir makine gibi görüyor. Seda Sayan da bunun bir yansıması. Sanki inşaat işçilerinin ailesi yok, onların ahlak anlayışları yok, duyguları yok, damızlık gibi yansıtıyorlar. Bu Seda Sayan'ın kendi ahlak anlayışını yansıtıyor. Kendisine şarlatan diyebilirim. Hakaret de edebilirim. Aslında genel devletin, patronların işçiye bakış açısı. Şantiyede para üreten makine gibi görüyor. Onlar da kendi ahlak anlayışları çerçevesinde inşaat işçisini ahlakı olmayan, duyguları olmayan, insan olmayan aslında... Böyle görüyorlar. Onların hepsinin duyguları var.”

İŞTE O ANLAR:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ