İzmir BB Başkanı Aziz Kocaoğlu AKP'lileri azarladı: Adam gibi durun!

Gündem 8 Eylül 2017 20:37
Videoyu Aç İzmir BB Başkanı Aziz Kocaoğlu AKP'lileri azarladı: Adam gibi durun!
A
a

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TCDD ortaklığında hayata geçirilen toplu taşıma sistemi İZBAN'ın Selçuk hattının açılış töreni sırasında gergin anlar yaşandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TCDD ortaklığında hayata geçirilen toplu taşıma sistemi İZBAN'ın Selçuk hattının açılış töreni sırasında gergin anlar yaşandı. Başbakan Binali Yıldırım'dan önce kürsüye çıkan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşması sırasında AKP'liler töreni sloganlarla sabote etmeye başladı. Kocaoğlu, "Bu projenin anası da babası da İzmir Büyükşehir Belediyesi’dir. Ayıptır, ayıptır, bu yaptığınız kırkı geçti. Ben sizlerin oylarıyla, yüzde 56 oy almış belediye başkanınızım. Adam gibi durmaya çağırıyorum" dedi. Kürsüden ayrılan Kocaoğlu töreni terk ederken, Başbakan Binali Yıldırım ise konuyla ilgili “Başkan niye sinirlendi anladınız mı? Demek ki Recep Tayyip Erdoğan sevgisine hala tahammül edemeyenler var. Aziz Başkan’ın şekeri var. Birden şekeri çıktı vitesler attı. Ama öfke onun olsun, sevgi bizim olsun” dedi.

İŞTE O ANLAR;
 
1000
icon
Mustafa kızanlık 05317910411 9 Eylül 2017 21:29

Sende varsa sevgi ; Neden dersin. Demekki kendini tanıyan değilsin. ! Seni tayin edene temenni edersin. Sen, İzmir Belediye başkanlığına aday olmuştun, seçilemedin. Varmı orada konuşacak yüzün. ?. !. ?.

0 0 Cevap Yaz
Sebahattin 9 Eylül 2017 16:01

Başbakan 'da oradan pişmiş kelle gibi sırıtıyor hoşuna gidiyor ve örgütlemişler yazıklar olsun böyle bencil bir başbabakana sahibiz...

0 0 Cevap Yaz
Zeki Özgü 9 Eylül 2017 11:22

Az bile söylemiş.Başbakan da anlamamazlıktan geliyor. Artık adam olmayı ve dinlemeyi öğrensinler!

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ