Kabe'yi çöplüğe çevirdiler suçu Atatürk'e attılar!

Gündem 1 Eylül 2018 19:00
Videoyu Aç Kabe'yi çöplüğe çevirdiler suçu Atatürk'e attılar!
A
a

Bu beyinsizleri ülkeden atalım! Kabe'yi çöplüğe çevirdiler suçu Atatürk'e attılar....

Hac turu düzenleyen Hafel Turizm'in Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Dilbaz, Mekke'den bir fotoğraf paylaştı.

Hac ibadeti bittikten sonra çekilen fotoğrafta yerdeki çöpler dikkat çekti. Dilbaz "Neden Hacca gidiyoruz biz peki?" notunu düştü.

Mehmet Dilbaz'ın bu fotoğrafı tartışma konusu oldu.

Yeni Şafak'ın eski yazarı Müfid Yüksel fotoğrafa "Maalesef. Medeniyetimizi Ümmet olarak kaybetmişiz." yorumunda bulundu.

SORUMLUSU OLARAK ATATÜRK’Ü GÖSTERDİLER
Tartışmanın fitilini ateşleyen ise bir sosyal medya kullanıcısı oldu. Yüksel'in yorumuna yanıt yazan kişi "Atatürk tarikat ve cemaatleri kapatınca böyle oldu işte , behemehal açılırlarsa birkaç yıla toparlarız ümmet olarak inşallah" dedi.

Müfid Yüksel de bu yoruma karşılık "Atatürk/Kemalizm, Türkiye'de Müslümanlığı/İslamiyeti Şehirlerden Tamamen Kovdu. Zayıflamış Olsa da Kalan Şehirli Müslüman Kimliğini Yok Etti. Güçlenmesinin/Toparlanmasının Önününü Kesti. Müslümanlık/Dindarlık Kırsala Ve Varoşa Hapsoldu." ifadelerini kullandı.

HAKARET ETTİ

Müfid Yüksel'in yazdıklarına tepki gösteren bir sosyal medya kullanıcı "bıkmadınız 'gerçek islam bu değil' yalanından. islam işte tam da bu. yüzleşin artık. Ona buna suç atmayı bırakın, korkmayın. yüzleşin." dedi. Yüksel, bu kullanıcıya hakaret ederek "Senden mi öğreneceğiz. Bizi cehaletle mi suçluyorsun. Hadi oradan Moron. Karşındakini 47 Kromozomlu mu sanıyorsun"diye yanıt verdi.

1000
icon
Zeki 2 Eylül 2018 10:03

Bunların işi sıkışınca birilerine çamur atmak temizlik imandan gelir imanın kirli ise yapacak birşey yok bazılarının kafası küfüre ve etek altına çalışır 9 yaşın kız çocuklarına çalışır Atatürk öleli 80 sene oldu hala ne uğraşıyorsunuz sizlerde utanma arlanma yokmu allah korkusu yokmu hangi kabileye aitsiniz yoksa dedeleriniz tarafından bir sıkıntınızı var hanı sahte hocaları astırmıs yada dedeleriniz ermeni rummu kime hizmet ediyorsunuz allah sizler akıl fikir hidayet versin müslüman olan çalmaz çırpmaz haram yemez kul hakkı yemez atatüŕke kim saldırırsa hakaret ederse allah bin türlü belasını versin lailahe illallah MUHAMMEDEN RESULULLAH TÜRKÜM VE MÜSLÜMANIM başbuğ atatürk'ün kurduğu bir ülkede yaşıyorum ne mutlu TÜRKÜM diyene

0 0 Cevap Yaz
Ayfer Kaygusuz 2 Eylül 2018 07:05

Hani temizlik imandan geliyordu, sizi gidi imansIzlar ?! Her pisliginizi baskalarIna dil uzatarak kamufle ediyorsunuz gūya ! Aslan yattIgI yerden belli our ! Hacca, umreye bile dalavereyle gidiyorsunuz ! Bit de utanmadan ona buna dalasIyorsunuz riyaakar herifler !

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ