Kadro sözü veren Erdoğan'dan işçiye azar: Ne kadrosu!

Gündem 1 Ocak 2018 19:18
Videoyu Aç Kadro sözü veren Erdoğan'dan işçiye azar: Ne kadrosu!
A
a

'Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz işte' yanıtını verdi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir organizasyon esnasında yanına gelen ve kadro isteyen vatandaşlardan birine "Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz işte" yanıtını verdi.

Taşeron çalışma ve taşeron işçilere kadro verilmesi tartışmaları, emekçilerin son günlerde en önemli gündemlerinden biri. AKP, 695-696 sayılı KHK konuya düzenleme getirdiğini iddia etse de taşeron olarak çalışan işçiler durumdan memnun değil.


NE KADROSU YAHU

AKP Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan da her fırsatta taşeron çalışan işçilere kadro vereceklerini dillendirseler de Erdoğan'ın katıldığı bir organizasyonda bu talebini kendisine ileten emekçilere bakışı ve verdiği yanıt icraatta öyle olmadığının göstergesi gibi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine sevgisini ifade eden kalabalığın içerisinden yürürken o esnada yanına yaklaşan ve "KİT'lere kadro, şeker fabrikalarına kadro cumhurbaşkanım" diye seslenen bir yurttaşa "Ne kadrosu yahu, çalışıyorsunuz işte" yanıtını verdi.

1000
icon
Sozturk 1 Ocak 2018 21:00

Yani zılgįtı yiyeceğini bile bile bu istegi iletmesi akla ziyan.. bunların hangisine söylersen söyle anında azar işitirsin.. öğrenmedimi 25 senedir??? Bunlar yalnız alkış isterler o kadar...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ